Tiskové zprávy
05.05.2024
Autor: David Hora

Nová posila! Za Kozly bude nastupovat Robin Všetečka

clanek-1

Poté, co smlouvu s Kozly prodloužili Vojtěch Síla, Petr Kolmann a Jan Kloz vám můžeme oznámit první posilu. Na začátku března společně s týmem pražské Slávie bohužel ukončil naši sezónu, ale v té příští už bude oblékat modrobílý dres. Nejnovější posilou je totiž třiadvacetiletý Robin Všetečka!


Robin se tak s Kozly bude připravovat na jeho již šestou sezónu v druhé nejvyšší soutěži, s tím, že těch předchozích pět bylo za pražskou Slávii. V první lize poprvé nastoupil v 18 letech a od té doby naskočil do 203 zápasů, ve kterých nasbíral 81 bodů, ze kterých hned 37 byly góly a 44 asistence.

V minulé sezóně se trefil 12krát a vytvořil tak svůj nový střelecký rekord. K tomu přidal 11 asistencí a pouze o kousek tak minule své bodové maximum ze sezóny 2022/23, ve které zapsal 26 bodů (10+16). V minulé sezóně v průměru na zápas odehrál 15 minut.

Ve Slávii nejenže odehrál všechny své zápasy v druhé nejvyšší soutěži, ale také tam strávil celé své mládí a Kolín tedy po Kobře Praze bude teprve druhým týmem, jiným než Sešívaní, za který Robin nastoupí. V minulosti totiž odehrál 4 zápasy za pražskou Kobru v druhé lize.

Hodně štěstí! Máte se na co těšit.