Tiskové zprávy
16.06.2024
Autor: Matyáš Hampl, Jakub Eiman

Stahujte a zapisujte do svých diářů: Kozlové už znají kompletní rozpis nadcházející ligové sezóny

clanek-1

Druhá nejvyšší česká soutěž odstartuje v sobotu 14.září a my v tento den zavítáme do dalekého Prostějova. V průběhu nadcházející sezóny Maxa ligy budou herními dny, stejně jako minulý ročník, sobota a středa, vloženy jsou samozřejmě také pondělní kola a nově i nedělní. Základní část ukončíme na domácím ledě se Sokolovem, poslední kolo se odehraje 1.března.


V průběhu sezóny Maxa ligy, kterou budeme hrát pátým rokem, se se svými soupeři utkáme v tradičních hracích dnech, kterými budou stejně jako v minulé sezóně sobota a středa a vložené pondělky. Nově nás ale čekají čtyři nedělní kola, která odehrajeme 10.11. a 9.2. na zlínském ledě, 15.12. na ledě Litoměřic a 29.12. se po Vánocích utkáme na stadionu Třebíče.

Systém první národní ligy se do nadcházející sezóny opět nezmění, čeká nás znovu 52 kol a s každým soupeřem se utkáme dvakrát doma a dvakrát venku. Po konci základní části bude pokračovat play-off, které odstartuje předkolem 4. března.

Mezi největší taháky budou opět patřit zápasy s Pražskou Slavií, které na domácím ledě odehrajeme v sobotu 5. října a 4. ledna. Los nám dopřál také na venkovní zápasy v nedalekém Edenu, protože se utkáme se Slavií v sobotu 16.11. a v sobotu 15. února, obě utkání odstartují ve tři hodiny odpoledne.

Nebudou chybět také atraktivní souboje, například s nahoře zmíněnou Slavií Praha, rezervou Dynama Pardubice a s Duklou Jihlava. Nově nás ale čeká také soupeř ze severozápadu České republiky. Budou jím Piráti z Chomutova, kteří ovládli západní skupinu třetí nejvyšší soutěže a ve finále si následně poradili s Havířovem 4:3 na zápasy.

Některé termíny zápasů před startem soutěže se ještě mohou být změněny.

CELÝ ROZPIS LIGOVÝCH ZÁPASŮ ZDE