Tiskové zprávy
24.06.2024
Autor: David Hora

Prodej permanentek spuštěn!

clanek-1

Permanentní vstupenky na sezónu 2024/25 jsou nyní v prodeji! Zajisti si své místo na všechny domácí zápasy nebo ukaž, že jsi opravdový fanoušek a s permicí na všechny zápasy včetně play-off dostaň podepsaný dres! Zároveň pokud si zakoupíte permanentky do 10. srpna 2024 budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny.


První variantou je permanentka na základní část za 2 650 Kč, která zajišťuje vstup na všech 26 domácích zápasů základní části sezóny a ušetřete tak více než 15% oproti zakoupení jednotlivých vstupenek. Pro fanoušky, kteří nechtějí přijít ani o jediné utkání, je ideální permanentka zahrnující jak základní část, tak play-off za cenu 3 000 Kč.


Novinkou oproti minulé sezoně je exkluzivní balíček „Opravdový fanoušek“ za 4 500 Kč. Tento balíček zahrnuje vstupenku na celou sezónu včetně play-off, dres na sezónu 2024/2025 s vlastním jménem a číslem, a podpis vybraného hráče. Dres bude předán osobně při prvním zápase sezóny, pokud bude objednávka provedena do 10. srpna 2024.

Pokud si zakoupíte jakýkoliv typ permanentní vstupenky do 10. srpna 2024, budete zařazeni do slosování o skvělé ceny:
- 1x Dres pro sezónu 2024/2025
- 3x Originální hraný dres ze sezóny 2023/2024
- 5x triko SC Marimex Kolín
- 5x kšiltovka SC Marimex Kolín

I v této sezóně si lze zakoupit permanentní vstupenku i přímo na konkrétní místo. Na sedačky umístěné na severní i na západní tribuně si mohou fanoušci zakoupit permanentní vstupenku pro základní část i play-off přímo na konkrétní sedadlo. Počet míst s možností rezervace je omezen, proto doporučujeme zakoupení permanentky neodkládat.

Změnou oproti minulé sezoně bude to, že permanentku obdržíte elektronicky. QR kód, který obdržíte, lze mít uložený jen v telefonu nebo si jej vytisknout. Plastové kartičky, jaké jsme vystavovali v minulých sezónách, již automaticky nebudeme vydávat. Pokud byste chtěli permanentku na plastové kartě, je možné si při nákupu permanentky vybrat variantu s příplatkem 100 Kč. Tuto plastikovou kartu si poté budete moct vyzvednout v průběhu přátelských zápasů před zahájením sezóny nebo na prvním domácím mistrovském zápase.

Permanentní vstupenky je možné zakoupit on-line nebo po domluvě na sekretariátu klubu (Luboš Holoubek, tel.: 725 924 140). Na sekretariátu je však možná pouze platba v hotovosti.

Při on-line nákupu permanentních vstupenek kliknete v prodejní aplikaci na „sektor domácí“ (permanentky bez určení konkrétního místa) nebo v případě zájmu o permanentku na konkrétní místo na vámi vybraný sektor na severní nebo západní tribuně. Poté vyberete počet kusů permanentních vstupenek. Následně si v levém menu můžete zvolit přesný typ permanentky, který požadujete, čímž se vám rovněž změní i cena. Po dokončení platby vám přijde na email voucher.


VÍCE INFORMACÍ K PRODEJI ZDE