03.09.2022
Autor: Daniel Krátký

Dvojduel v Rakousku pro Kolín. Druhý duel rozsekly nájezdy

clanek-1

I druhé utkání v rakouském Salcburku dopadlo pro kolínské Kozly vítězně. První výsledek 3:0 hovořil o klidném zápase, druhý duel v Alpách byl však mnohem zajímavější. Svěřecni Jana Šťastného museli zápas dotahovat, až minutu před koncem srovnával na 3:3 Kryštof Ouřada, v prodloužení se nerozhodlo, až v nájezdech vystřelil výhru 4:3 zkušeně blafákem do bekhendu kapitán Petr Koukal. Nyní čeká Kozly středeční generálka před startem Chance ligy, v Púchově vyzvou trenčínskou Duklu.

Branky a nahrávky: 17. Pukkila, 26. Supf, 50. Sinn – 12. Nedvídek (Naar, Čáp), 31. Koukal (Piegl, Naar), 59. Ouřada (Aubrecht), rozh. náj. Koukal.

Red Bull Hockey Juniors: Egger – Kauhanen, Hengelmüller, Bosecker, Steffler, Hörl, Weber, Sinn – Jelavic, Cernik, Pukkila, Supf, Assavolyuk, Brada, Bader, Krening, N. Heigl, T. Heigl, Maier, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner.

SC Marimex Kolín: Sajdl – Naar, Čáp, Piegl, Kukla, Niko, Aubrecht – Veselý, Koukal, Král – Síla, Nedvídek, Ouřada – Jankovský, Matějček, Šedivý – Pilný, Lang.

Hodnocení zápasu z pohledu trenéra Petra Martínka naleznete zde.