Mládež
09.01.2017
Autor: Tereza Marvánková Hölzlová

Týden hokeje v Kolíně : 23.ledna 2017 16:15

clanek-1

Přijďte v pondělí 23. Ledna 2017 v 16:15 na Zimní stadión v Kolíně na akci Týden hokeje...


23.ledna v 16:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SC Kolín ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadiónu v Kolíně vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Jiřího Seidla(tel. 737268172), nebo pana Jiřího Kadlece(tel. 728210381) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.
Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.