Mládež

Slavoj Velké Popovice - SC Marimex Kolín

0:0

HC Benátky nad Jizerou - SC Marimex Kolín

HC Benátky nad Jizerou - SC Marimex Kolín

SC Marimex Kolín - HC Rytíři Vlašim

HC Nymburský Lev - SC Marimex Kolín

HC Nymburský Lev - SC Marimex Kolín

SC Marimex Kolín - BK Mladá Boleslav

SC Marimex Kolín - BK Mladá Boleslav

HC Lev Benešov - SC Marimex Kolín

HC Lev Benešov - SC Marimex Kolín

SC Marimex Kolín - HC Poděbrady

SC Marimex Kolín - HC Poděbrady

SC Marimex Kolín - Slavoj Velké Popovice

SC Marimex Kolín - HC Benátky nad Jizerou

SC Marimex Kolín - HC Benátky nad Jizerou

HC Rytíři Vlašim - SC Marimex Kolín

SC Marimex Kolín - HC Nymburský Lev

SC Marimex Kolín - HC Nymburský Lev

BK Mladá Boleslav - SC Marimex Kolín

BK Mladá Boleslav - SC Marimex Kolín

SC Marimex Kolín - HC Lev Benešov

SC Marimex Kolín - HC Lev Benešov

HC Poděbrady - SC Marimex Kolín

HC Poděbrady - SC Marimex Kolín

Hlasujte pro náš klub

26.09.2023

Hlasujte pro náš klub a pomozte našim malým hokejistům vyhrát hodnotné ceny.

Hokejové nábory již probíhají!

15.09.2023

Od začátku září jsou v plném proudu Hokejové nábory malých hokejistů a hokejistek, které jsou určeny pro zájemce o lední hokej ve věku od 4 do 7 let věku. Na všechny čeká na ledě spousta zábavy a trénování prvních krůčků na bruslích.

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ

08.09.2023

Ve středu 6.září proběhlo na Karlově náměstí již tradiční Sportovní odpoledne jako představení většiny kolínských sportovních klubů. I Kolínští Kozlové zavítali opět na náměstí, kde si za krásného letního počasí malé děti mohly vyzkoušet jaké je to držet a hrát s hokejkou nebo si nechat podepsat hokejový plakát od našich hráčů A týmu mužů či si pořídit společné foto.

Hokejové přenosy mládeže na CZECHICEHOCKEY.TV

24.08.2023

Náš hokejový klub se od letošní sezony dohodl na spolupráci s Czechicehockey TV na našem zimním stadionu. Czechicehockey TV na těch zimních stadionech, kde je dohodnuta na spolupráci, přenáší všechny zápasy II. Ligy, ELJ, ELD a mládežnická utkání nižších soutěží a mladších kategorií.

Škola hokejových talentů

16.08.2023

Představujeme projekt KAUFLAND Škola hokejových talentů, se kterým bude v letošní sezóně spolupracovat i náš klub SC MARIMEX Kolín. Jedná se již o třetí ročník projektu, přihlášení do projektu pro hráče 5. až 8. tříd je do 23.8.2023. Více informací k projektu a k samotnému přihlášení přinášíme v tomto článku.

Ročník 2009 vybojoval na mezinárodním turnaji ve Francii zlato!

21.04.2023

Hokejisté ročníku 2009 získali další zlatou medaili, během uplynulých dvou týdnů přivezli domů již druhé zlato. Navázali tak na vítězný turnaj Winnwell Cup v Jaroměři. Tentokrát se hráči 8. třídy zúčastnili třídenního mezinárodního turnaje ve Francii ve městě Neuilly sur Marne vzdáleného patnáct kilometrů východně od Paříže.

Kozlové pořádají letní příměstský hokejový kemp

19.04.2023

SC Marimex Kolín pořádá tradiční letní hokejový kemp, jenž se uskuteční během přelomu července a srpna, tedy v období letních prázdnin. Kempu se mohou zúčastnit děti ročníku 2009 až 2017. Kemp bude zaměřen na tréninky na suchu, stickhandling, obratnost, kompenzační cvičení a další zajímavé tréninkové jednotky, během nichž dojde i na hry. Cena činí 3800 korun pro členy SC Kolín, pro ostatní je stanovena cena na 4800. Více informací lze zjistit u Luboše Holoubka (725 924 140, kemp@sckolin.cz)

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí bramborové, uspěly však v dovednostech

03.04.2023

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí v rámci ŠKOENERGO Cupu vybojovaly v konkurenci silných soupeřů 4. místo, i když prakticky v každém zápase měl spojený tým obou ročníků více ze hry a soupeře vždy přestřílel, Kolínští však dopláceli na koncovku. I tak však dokázali dvakrát porazit nakonec vítěze turnaje z Náchoda.

Velký úspěch! Ročník 2009 vyhrál prestižní Winnwell Cup

01.04.2023

Obrovského úspěchu dosáhli na čtyřdenním turnaji v Jaroměři svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka. Korunovali tím tak velmi povedenou společnou sezonu, během které se tým dokázal neustále zlepšovat a stoupat tabulkou ligy starších žáků.

Ročník 2013 vybojoval 3. místo v Memoriálu Miloše Fialy

20.03.2023

Po celou sezonu bojoval ročník 2013 v Memoriálu Miloše Fialy, ve kterém si mladí Kozlové vyzkoušeli, jak chutná hokej na velkém a kompletním hřišti. A nakonec z toho byl v konkurenci ambiciózních týmů Slavie, Mladé Boleslavi nebo Pardubic parádní výsledek. A to bronz, který si svěřenci Jiřího Pecky vybojovali ve finálovém turnaji během uplynulého víkendu.

Série s Tigers Zlín se dohraje na Moravě, rodiče s trenéry pořádají autobusový výjezd

17.03.2023

Po výhře 4:3 po samostatných nájezdech na zlínském ledě chtěli dorostenci ve středu v Kolíně útočit na druhou výhru zajišťující postup do baráže o Ligu dorostu. Jenže díry v ledu jejich snažení překazily a zápas byl už po čtyřech minutách předčasně ukončen. Řídící orgán soutěže následně rozhodl o tom, že druhý i případný třetí zápas se odehrají ve Zlíně, a to v sobotu 18. března od 14:00 a případně také v neděli 19. března od 11:00. V rámci druhého duelu budou Kozlové vedeni jako domácí tým, přičemž utkání se odehraje v PSG areně. Případné rozhodující třetí utkání bude následně hostit Tigers Ice Aréna. Rodiče s trenéry v kooperaci s klubem pořádají výjezd pro rodiče a fanoušky do Zlína, autobus odjíždí od zimního stadionu v Kolíně v sobotu 18. března v 9:30. V případě zájmu se můžete hlásit skrze SMS na telefonním čísle 739 189 540.

Zápas dorostu předčasně ukončily díry v ledu

15.03.2023

Ve středu 15. března chtěli dorostenci SC Marimex Kolín po sobotní výhře na zlínském ledě 4:3 po samostatných nájezdech zaútočit na postup do baráže o Ligu dorostu v odvetném souboji s Tigers Zlín. Ze zápasu na kolínském ledě se však odehrály jen čtyři minuty, následně totiž brankář hostí upozornil na díry v ledu, které způsobilo zatékání vody ze střechy na ledovou plochu. Utkání bylo přerušeno a i přes veškerou snahu ledařů nakonec předčasně ukončeno, zatékání vody se totiž nepodařilo zastavit. Klub děkuje všem zhruba 250 skvělým fanouškům, kteří přišli dorostenecký tým podpořit. Klub nyní čeká na další postup a informace ze svazu, o kterých bude následně informovat na klubovém webu.

Dorost ovládl i nadstavbu a zabojuje o postup do baráže

06.03.2023

Dorostenci si sobotní výhrou na ledě Českých Budějovic B vybojovali první místo v nadstavbové skupině č. 13. A tak mohou svěřenci Václava Ráce i nadále pomýšlet na postup do vyšší soutěže, tedy Ligy dorostu. K případnému postupu však stále vede dlouhá a nesmírně trnitá cesta.

Mikulášská na ledě v Kolíně! Akce pro nejmenší se blíží

20.11.2022

Po letech je Mikulášská na ledě zpátky! V posledních letech koronavirová pandemie nedovolila společnou Mikulášskou dětí v Kolíně. To se nyní mění, ve čtvrtek 1. prosince v 16:30 se totiž speciální akce uskuteční. Co speciálního děti čeká?

Přijďte v úterý 22. listopadu na akci Týden hokeje

17.11.2022

V úterý 22. listopadu v 15:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SC Marimex Kolín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu města Kolín akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Učíme děti bruslit. Oblíbený projekt pro děti z MŠ je zpátky

09.11.2022

Speciální hodiny bruslení s dětmi z mateřských školek jsou zpátky. V úterý 8. listopadu tak na led zimního stadionu v Kolíně vyrazily děti, a to rovněž pod taktovkou klubových trenérů. Díky speciálnímu klubovému vybavení si tak mohly děti užít i velkou porci zábavy. V rámci speciální tréninkové jednotky nechyběly ani různé hry.

Osmáci bronzoví na turnaji v Ústí nad Labem

19.09.2022

V sobotu 10. září se 8. třída zúčastnila turnaje Janderův memoriál v Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka odehráli zápasy s Litoměřicemi, Chomutovem, PZ Kladno a Ústím nad Labem. Kozlové přivezli do Kolína bronzové medaile za tři výhry a dvě remízy.

Cvrkot na stadionu je zpátky. Mládež zahájila přípravu na ledě

08.08.2022

Před pár dny se na kolínském zimním stadionu vyhotovila ledová plocha pro novou sezonu, a tak nic nebrání tomu, aby přípravu na ledě zahájily i jednotlivé mládežnické celky SC Marimex Kolín. Jako první okusili kvalitu ledu dorostenci pod taktovkou trenéra Václava Ráce.

Navždy nás opustil pan Antonín Kratochvíl

11.07.2022

Ve věku 73 let zemřel pan Antonín Kratochvíl, jenž jako hráč přispěl ke kolínskému postupu z divize do 2. ligy v roce 1969, kterou si později i jako hráč kolínské Tatry zahrál. Mimo to byl i dlouholetým vedoucím mládežnických mužstev SC Kolín. Čest jeho památce. Poslední rozloučení proběhne 15. července 2022 v 10:15 ve smuteční obřadní síni na hřbitově v Kolíně na Zálabí.

Finanční příspěvek Toyoty na vybavení pro mládež

06.07.2022

​Kolínský hokejový klub obdržel od společnosti Toyota finanční příspěvek na vybavení tělocvičny pro mládež, v uplynulých dnech prezident Toyoty Koreatsu Aoki na zimním stadionu přestřihl pásku v tělocvičně a prohlédl si spolu se zástupci klubu nově nakoupené vybavení.Toyota přispěla na vybavení tělocvičny pro mládež | Foto: Jan Jack Kobzáň

Týmová fota 2021/2022

27.04.2022

​Vážení fanoušci, na Facebooku našeho klubu nyní zveřejňujeme postupně týmová fota všech 14 týmů našeho klubu, čímž uzavíráme sezonu 2021/2022. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na viděnou v ochozech v sezoně další.

Trenéři mládeže SC Kolín 2022/2023

20.04.2022

Letní příprava mládežnických týmů kozlů se brzy rozjede. Kozlové do ní vstoupí pod vedením nových trenérů. Seznam hlavních trenérů mládeže na nadcházející sezonu nabízíme v článku.

Kozlové pořádají přípravný hokejový kemp

14.04.2022

Kolínští kozlové chystají pro hokejisty ročníků 2016-2008 letní hokejový kemp. Bude se konat o letních prázdninách před nástupem na led formou příměstského táboru.

Přes sto kozlů se vydalo na trať Běhej Borky

02.04.2022

Charitativní Běhej Borky, ve kterém se tentokrát vybíralo na Ukrajinu, bylo tentokrát protknuté modrou barvou kozlů. Na startu jich bylo více než 100. Dorostenec David Hora pětikilometrový závod vyhrál, junior Michal Kratochvíl doběhl třetí. Hráči starších kategorií také pomáhali při úklidu lesoparku Borky před závodem. Děkujeme starším kategoriím, mladší kategoriím, vedoucím i rodičům za účast!

SOUTĚŽ KOZLÍ VÝBAVA 8

26.11.2021

Dnes nabízíme poslední dva snímky ze soutěže s názvem Kozlí výbava. Tu svou ukázal taky Pepino Herman, a hned na dvou různých místech.

SOUTĚŽ KOZLÍ VÝBAVA 7

25.11.2021

Máme tu předposlední fotografii. Tentokrát je to malý nadšenec, který už i sám za kozly hraje.

Běhej borky a dětský den s kozlem

13.09.2021

Kolínští hokejisté se zúčastnili i čtvrtého ročníku již tradiční kolínské akce Běhej Borky. Tentokrát vedení Města Kolín uspořádalo sportovní akci na podporu dvouleté Jasmínky z Kolína. A kozlové byli u toho. Jednak téměř devět desítek malých kozlů či jejich rodinných příslušníků běželo charitní běh, pak byl taky uspořádán dětský den pro malé hokejisty i veřejnost. A kdo neběžel nebo nemohl být na místě, protože zrovna třeba hrál už mistrovský zápas, přispěl finančním darem.

Místo ledu počítač. Mladí hokejisté nemohou bruslit, tak cvičí doma s kamerou

09.02.2021

Letošní sezona pro mládež sotva začala, tak vlastně skončila. Alespoň ta část na ledě. Když se během loňského léta rozvolnila proticovidová opatření, mladí kozlové se po rychle ukončené sezoně 2019/2020 vrátili na led. Absolvovali soustředění, začali trénovat na ledě. Vyladili výzbroj, nakoupili hokejky a užívali si ledový chlad v útrobách zimního stadionu. Jenže toto nadšení netrvalo dlouho. Junioři odehráli tři mistráky, dorostenci šest, sedmáci a deváťáci také šest, šesťáci a osmáci čtyři. Páťáci odehráli mače tři, a minihokejisté leckdy i pouze jeden nebo dva turnaje. Zkrátka víc času než na ledě strávili kozlové na suchu.

Běhej Borky se blíží. Už za týden vyběhne i přes sto kozlů

05.09.2020

Sobota 12. září bude velkým dnem pro Kolín hned ze dvou důvodů. Jednak kolínští hokejisté zahajují svou historickou sezonu v Chance lize na ledě Kladna od 16.00, pak se taky bude konat tradiční charitativně-sportovní událost přímo v Kolíně. Město Kolín organizuje už potřetí benefiční běh Běhej Borky.

Kozlové mají bronz. Zabodovali starší dorostenci

07.02.2017

Vyhlášení tradiční ankety Sportovec Kolína proběhlo v úterý 7. února v kolínském divadle. I když nadvládu potvrdili atleti a letos především cyklisté, Kozlové se také neztratili. Na pódium se podíval seniorský tým i mužstvo starších dorostenců.

Akce “Pojď hrát hokej“ nalákala ke Kozlům 36 dětí

24.01.2017

V pondělí proběhla v Kolíně akce s názvem „Pojď hrát hokej“, která pod záštitou ČSLH v rámci Týdne hokeje probíhá po celé České republice. Na kolínský led zavítalo celkem třicet šest dětí ročníků 2008 až 2013.

Kozlové jsou na ledě: trénují oba dorostenecké týmy

27.07.2016

Týdenní soustředění začalo v pondělí mladším dorostencům pod vedením kouče Dušana Peška. Od pondělí jsou na ledě i starší dorostenci Jiřího Kadlece. Oba mančafty tráví tento týden v sousedních Poděbradech.

Extraliga Starší dorost - Try out březen 2016

29.03.2016

Hokejový klub SC Kolín zve hokejisty ročníků 2000 a 1999, kteří mají zájem se zúčastnit předsezónního modelového utkání Kde: Kolín Kdy: 31.3.2016 sraz a prezence: 17:15 - 17:45 modelové utkání: 18:15 - 19:45 konec: 20:00

Nová hokejová třída hlásí momentálně dvacet dětí

23.01.2016

Ve čtvrtek a v pátek probíhal zápis do 1. tříd na 4. ZŠ Kolín, kde každý rok vyrůstá nová hokejová třída. Letos se malých hokejistů přihlásilo dvacet. Při zápisu je povzbuzoval kolínský hokejista Martin Sejpal a skoro každý budoucí Kozel se sním chtěl i vyfotit.

Mikulášská u Kozlů

08.12.2015

V neděli si užili návštěvu Mikulášů, čertů a andělů i kolínští nejmenší hokejisté. Při jejich pravidelném tréninku pod vedením kvalifikovaných trenérů najednou zhasla světla a pánové a dámy z nebes i pekla vjeli na ledovou plochu. Všichni malí hokejisté dostali nejen za své výkony na ledě, ale i za pěkné básničky a písničky, malou odměnu. Fotogalerii najdete v článku.

Školička bruslení a nábory s Kozly

13.10.2015

Kolínský hokejový klub pořádá tradičně i letos dvakrát v týdnu nábor mladých hokejistů a navíc také letos školičku bruslení, kde se tréninku mohou účastnit i rodiče. Termíny tréninků náboru a školičky bruslení do konce kalendářního roku 2015 najdete v článku.

Rozpis ledové plochy

01.09.2015

Zde bude udržovaný rozpis ledu mládežníků po kliknutí na týden se otevře rozpis....

Podpořte prosím projekt na grant TPCA

23.02.2015

Vážení příznivci ledního hokeje v Kolíně. Podpořte prosím naši žádost o grant firmy TPCA Kolín v projektu " Z Kozlíků Kozlové" na stránce http://www.tpca.cz/tpca-pro-kolinsko/projekty-hlasovani/3-tpca-pro-kolinsko-2015/ Předem za Váš hlas děkujeme.

Mikulášská u Kozlů. Už v sobotu!

02.12.2014

Rodiče, příznivcí hokejového protředí, máte doma děti mladší sedmi let? A chcete zažít Mikulášskou na bruslích? Tak přijďte v sobotu 6. prosince od 16.30 na kolínský zimní stadion. Hokejový klub SC Kolín pro vás připravil nefalšovanou Mikulášskou nadílku na ledě.

Nadstavbové části začali Kozlové dobře

01.12.2014

Minulý týden byly rozlosovány nadstavbové skupiny ligy juniorů a extraligy mladšího dorostu. Kolínští mladíci tak už ve dvou soutěžích začali svůj druhý díl sezony. V prvních dvou kolech soutěže se dařilo oběma mužstvům.