Nábor

Nábor je určený pro děti ročníku 2016 a mladší. Děti, které přichází prvně na nábor, nemusí umět bruslit. Na první hodiny potřebují brusle, helmu a chrániče na kolena a lokty (stačí například cyklistické) případně Vám vše můžeme zapůjčit.


Nábory probíhají na ledě od začátku září do konce března. Obvykle v:

–⁠ úterý od 17:15 do 18:15,
–⁠ čtvrtek od 17:15 do 18:15
–⁠ neděli ráno, časy se mohou lišit v závislosti na trénincích A-týmu a utkáních žáků

Časy tréninků se mohou trochu v jednotlivých týdnech změnit zejména s ohledem volné dny a státní svátky. Doporučujeme proto sledovat aktuální rozpis ledu. Tréninky náboru jsou v rozpise označeny jako Nábor. Po skončení zimní sezóny pokračují děti v letní přípravě. Letní příprava probíhá od začátku května do konce června obvykle dvakrát v týdnu v tělocvičně na 4. ZŠ.

O děti se na ledě stará vždy několik profesionálních trenérů SC Kolín. Hlavním trenérem náboru je pan Josef Hasil, josef.hasil@sckolin.cz, tel.: 606 213 404.

Začínající bruslaři se učí základům bruslení. Od začátku jsou na ledě pod vedením trenérů. Pro začínající bruslaře jsou na ledě k dispozici hrazdičky, které jim usnadní první krůčky na ledě. Rodiče mají vstup na led povolený jen po dohodě s trenérem. Na převlečení mají děti k dispozici kabinu hostů, která bývá zpřístupněna cca 30 minut před zahájením tréninku. Věci si v kabině hostů není možné mezi jednotlivými tréninky nechávat.

Poté co děti zvládnou základy bruslení a již nepotřebují hrazdičku, začlení se do tréninku malých hokejistů. Zároveň obdrží od trenéra nebo vedoucího přihlášku člena klubu.

Členství v klubu přináší několik povinností a výhod, pro začínající hokejisty mezi ně patří:

– možnost zapůjčit si zdarma kompletní hokejovou výstroj (kontakt: Josef Hasil, josef.hasil@sckolin.cz, tel.: 606 213 404)
– k dispozici kabina se sociálním zařízením a sprchou
– slevy pro členy klubu a jejich rodiče na akce pořádané klubem – na permanentku na zápasy A týmu (děti mají vstup zdarma) apod.
– pro již zkušenější malé hokejisty zajištěné přátelské zápasy
– členské příspěvky jsou ve výši 5 000 Kč za rok

V dalších ročnících zabezpečuje klub dostatečný komfort pro školní děti. Klub spolupracuje se 4. ZŠ v Kolíně. Všechny hokejové třídy od 1. do 9. mají své tréninky i v rámci vyučování, děti od 1. do 5. třídy jsou odváděné mezi školou a zimním stadionem vždy pověřeným vychovatelem.