Velikonoční víkend ve znamení mládežnických turnajů

03.04.2024

Prodloužený Velikonoční víkend byl tentokrát ve znamení mládežnických turnajů, které k závěru každé hokejové sezony neodmyslitelně patří. Některé kategorie slavily úspěch v podobě vítězství v turnaji (ročník 2010 a 2013), někteří brali medaile (r.2015 a 2017). Celá sezona 2023/24 je téměř u konce a my všem mladým Kozlům za ní děkujeme a už se všichni společně těšíme na blížící se sezonu 2024/25, která začne hned od května.

Přednáška pro rodiče mladých hráčů nejen o tom jak správně motivovat děti ke sportu

28.03.2024

Ve středu 28. března proběhla na zimním stadionu v Kolíně v prostorách VIP přednáška pro rodiče mladých hráčů kolínských Kozlů o tom jak správně motivovat své děti ke sportu, tak aby pro všechny byl lední hokej především zábavou a vášní. Přednášejícím byl Mgr. Jan Krégl z Kladna, který má dlouholeté zkušenosti s výchovou, tréninkem i mentálním koučinkem hráčů všech kategorií.

Dorostenci dlouho bojovali, nakonec skončili v nadstavbě. Pojďme se ohlédnout zpět

27.03.2024

Stejně jako junioři, i dorostenci ukončili svou sezónu v neděli 17. března. V základní části museli bojovat až do posledního kola, ve kterém je čekal přímý souboj o postup do nadstavby se Světlou nad Sázavou. Po jasné výhře 6:1 pak postoupili jako jeden ze „šťastlivců.“ V nadstavbě sice vyhráli 8 z 10 zápasů, ale na perfektní Poděbrady si nevystačili.

Výtěžek z akce Hokej Srdcem předán Hospici v Kolíně

26.03.2024

Ještě jsme se vrátili k uplynulé sezoně a navštívili jsme Hospic Srdcem v Kolíně, kde jsme mohli předat šek na částku 40 000 Kč jakožto výtěžek charitativní akce, která byla součástí hokejového utkání Chance ligy Kolínských Kozlů s Frýdeckými Rysy, které se na zimním stadionu v Kolíně odehrálo 14. února.

Sezóna juniorů je u konce. Pojďme se ohlédnout zpět

22.03.2024

Už před tímto víkendem, kdy Kozlové prohráli jak proti Rokycanům, tak proti Černošicím, bylo jasné že sezóna kolínských juniorů skončí už v nadstavbě. Po základní části, ve které si připsali 19 výher a 7 proher, se totiž v nadstavbové skupině umístili až čtvrtí s pouhými 9 body za 2 výhry, 3 prohry v prodloužení a 5 proher.

Zimní stadion čeká rekonstrukce střechy, dojde i na výměnu sedaček

20.03.2024

Hokejová sezona 2023/24 se blíží ke svému závěru. Ledová plocha bude k dispozici do konce března, ale i od dubna bude na zimním stadionu rušno. Tentokrát ne od hokeje, ale od stavebních prací, které budou na zimáku probíhat. O tom co se bude na stadionu dít v mimosezonní měsíce, jsme si povídali s panem ředitelem Správy městských sportovišť Kolín ing. Janem Šircem.

Třetí třetina rozhodla o prohře juniorů

16.03.2024

Kolínští junioři odehráli utkání v pátek 15.3. na domácím ledě. Jejich soupeřem byl tým HC Rokycany. Rokycany otočili skóre ve třetí třetině a Kozlům nenechaly ani jeden bod. Kozlové si tak připsali čtvrtou prohru v řadě a v nadstavbě mají 8 bodů.

Kozlové za sebou mají čtvrtou sezónu Chance Ligy, pojďme se ohlédnout zpět

11.03.2024

Sezóna Kozlů sice neskončila tak, jak bychom si my i vy přáli, ale i tak 91. sezóna kolínského hokeje dá považovat za úspěšnou, když si kolínští hokejisté vybojovali místo v druhé nejvyšší soutěži i pro sezónu 2024/25. Nebyli to ale pouze hráči na ledě, kteří stáli za dalším ročníkem první ligy v Kolíně, byli jste to totiž i vy! Ať už se prohrávalo nebo vyhrávalo, vždy jste zimní stadion naplnili téměř pod střechu a vytvořili pro Kozly skvělou kulisu a nový návštěvnický rekord, když vás v průměru na každý zápas přišlo více než tisíc.

Právě probíhá Aukce bílé sady zápasových dresů A-týmu 2023/24!

29.02.2024

Od pátku 1.března probíhá AUKCE zápasových dresů A-týmu 2023-24. Do Aukce je připravena světlá sada zápasových dresů. Zúčastnit se Aukce a zakoupit si hraný dres svého oblíbeného hráče můžete v rámci Sportovní aukce až do soboty 9.března, kdy aukce končí ve 20:00 hod.

PREVIEW: Zápas o všechno je tady! Kozlové vyzvou pražskou Slávii, kdo vyhraje, postoupí!

29.02.2024

Na programu Kozlů je nejočekávanější a nejdůležitější utkání celé sezóny. Poté, co ještě před pár týdny oba týmy bojovaly o holou záchranu, nyní se v posledním kole základní části utkají v přímém střetnutí o postup do předkola play-off. Přijďte Kozly podpořit a dohnat je do play-off! Zápas na zimním stadionu v Kolíně v pátek 1. března startuje v 18 hodin.