Kozlové chystají dětský den a bazárek

16.05.2023

Na sobotu 3. června chystají Kozlové pro své nejmenší fanoušky s rodiči dětský den, který bude spojený s bazarem dětského sportovního vybavení. Akce bude probíhat v areálu zimního stadionu od 14 do 17 hodin.

Do Kolína přichází zkušený útočník Josef Skořepa

05.05.2023

Začátek května je v českém hokejovém prostředí tradičním obdobím pro oznamování změn v kádrech. I Kolín už se domluvil na spolupráci s několika novými hráči a postupně bude v nejbližších dnech odhalovat jejich jména.

Jarní budování kádru A-týmu v plném proudu. Kdo se v Kolíně loučí?

29.04.2023

K 30. dubnu končí hokejová sezona 2022/23, kterou hráči SC Marimex Kolín zakončili na 11. příčce druhé nejvyšší hokejové soutěže. Jako prakticky každý rok, tak i letos dojde v kádru k určitým změnám, jako první ale kolínský klub představí některé z odchodů stávajících hráčů z kádru. Kdo se u Labe s jistotou loučí?

Ročník 2009 vybojoval na mezinárodním turnaji ve Francii zlato!

21.04.2023

Hokejisté ročníku 2009 získali další zlatou medaili, během uplynulých dvou týdnů přivezli domů již druhé zlato. Navázali tak na vítězný turnaj Winnwell Cup v Jaroměři. Tentokrát se hráči 8. třídy zúčastnili třídenního mezinárodního turnaje ve Francii ve městě Neuilly sur Marne vzdáleného patnáct kilometrů východně od Paříže.

Kozlové pořádají letní příměstský hokejový kemp

19.04.2023

SC Marimex Kolín pořádá tradiční letní hokejový kemp, jenž se uskuteční během přelomu července a srpna, tedy v období letních prázdnin. Kempu se mohou zúčastnit děti ročníku 2009 až 2017. Kemp bude zaměřen na tréninky na suchu, stickhandling, obratnost, kompenzační cvičení a další zajímavé tréninkové jednotky, během nichž dojde i na hry. Cena činí 3800 korun pro členy SC Kolín, pro ostatní je stanovena cena na 4800. Více informací lze zjistit u Luboše Holoubka (725 924 140, kemp@sckolin.cz)

Nejdelší extraligový zápas historie rozhodl kolínský odchovanec

14.04.2023

Extraligová historie nepamatuje delší zápas. Partnerský celek Kozlů, a to Mountfield HK odehrál ve čtvrtek proti Vítkovicím rekordně dlouhé utkání. Šesté semifinále rozsekl až ve čtvrtém prodloužení kolínský odchovanec Dominik Lakatoš. Série mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi se tak rozlouskne až v sobotu v rámci sedmého zápasu.

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí bramborové, uspěly však v dovednostech

03.04.2023

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí v rámci ŠKOENERGO Cupu vybojovaly v konkurenci silných soupeřů 4. místo, i když prakticky v každém zápase měl spojený tým obou ročníků více ze hry a soupeře vždy přestřílel, Kolínští však dopláceli na koncovku. I tak však dokázali dvakrát porazit nakonec vítěze turnaje z Náchoda.

Velký úspěch! Ročník 2009 vyhrál prestižní Winnwell Cup

01.04.2023

Obrovského úspěchu dosáhli na čtyřdenním turnaji v Jaroměři svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka. Korunovali tím tak velmi povedenou společnou sezonu, během které se tým dokázal neustále zlepšovat a stoupat tabulkou ligy starších žáků.

Aukce domácích dresů byla spuštěna! Pořiďte si bílé trikoty Kozlů

29.03.2023

SC Marimex Kolín spustil po aukci tmavé venkovní varianty dresů rovněž také dražbu domácích bílých trikotů. Fanoušci si tak mohou pořídit dresy svých oblíbenců, ve kterých v rámci Chance ligy porazili na svém ledě v Kolíně finalisty ze Zlína i Vsetína nebo také Třebíč, Prostějov či nakonec i Kladno. Jsou libo dresy, ve kterých nasázeli hattrick Matěj Morong a Kryštof Ouřada? Zkrátka všechny bílé dresy Kozlů jsou k dispozici.

Loučení se ctí. Kozlové na Kladně dvakrát vedli, přesto padli

28.03.2023

Hokejisté Kolína zakončili sezonu 2022/23 porážkou na ledě kladenských Rytířů. Kozlové v mohutně pozměněné sestavě se členy širšího kádru Mountfieldu HK extraligovému soupeři vzdorovali opět a znovu velmi silně, dokonce i dvakrát vedli. Nakonec ale rozhodla chyba v přesilovce a gól Tomáše Plekance v oslabení.

PREVIEW: Poslední zápas sezony. Zdolá Kolín i podruhé Jágrovo Kladno?

27.03.2023

V srpnu to přátelským zápasem na ledě Litoměřic začalo, nyní to na konci března skončí. Hokejová sezona kolínského A-mužstva se blíží svému konci, svěřence Jana Šťastného a Petra Martínka čeká poslední zápas v ročníku 2022/23. Kozlové zavítají v úterý 28. března od 18:00 na led kladenských Rytířů. Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance tak vyzvou po pár dnech znovu. Zaskočí prvoligový Kolín i podruhé extraligové Kladno?

Parádní domácí rozlučka! Kolín před 2708 diváky porazil Kladno

24.03.2023

To byl závěr sezony v Kolíně jako hrom! Kozlové v domácím prostředí před nejvyšší návštěvou v sezoně zničili na baráž připravující se Kladno i s Jaromírem Jágrem nebo Tomášem Plekancem 5:2. Prakticky po roce se tak parta kapitána Petra Koukala rozloučila se svými fanoušky se sezonou na výbornou.