Mládež

SK Černošice - SC Marimex Kolín

3:2sn

SC Marimex Kolín - HC Rokycany z.s.

4:6

HC DDM Č.Budějovice - SC Marimex Kolín

4:2

SC Marimex Kolín - HC Tábor

3:4

SC Marimex Kolín - HC Kobra Praha

3:4sn

SC Marimex Kolín - SK Černošice

6:2

HC Rokycany z.s. - SC Marimex Kolín

2:0

SC Marimex Kolín - HC DDM Č.Budějovice

7:5

HC Tábor - SC Marimex Kolín

5:3

HC Kobra Praha - SC Marimex Kolín

4:3sn

HC Letci Letňany - SC Marimex Kolín

kont.

SC Marimex Kolín - HC Poděbrady

7:5

SC Marimex Kolín - HC Benátky nad Jizerou

6:1

SK Sršni Kutná Hora - SC Marimex Kolín

1:14

SC Marimex Kolín - HC Rytíři Vlašim

8:3

HC Benátky nad Jizerou - SC Marimex Kolín

3:8

HC DDM Č.Budějovice - SC Marimex Kolín

2:7

SC Marimex Kolín - HC Letci Letňany

5:2

HC Poděbrady - SC Marimex Kolín

4:6

SC Marimex Kolín - Spartak Soběslav

4:2

SC Marimex Kolín - SK Sršni Kutná Hora

12:2

HC Rytíři Vlašim - SC Marimex Kolín

0:6

HC Letci Letňany - SC Marimex Kolín

8:2

SC Marimex Kolín - HC Benátky nad Jizerou

0:5

SK Sršni Kutná Hora - SC Marimex Kolín

2:8

HC Lední medvědi Pelhřimov - SC Marimex Kolín

3:8

SC Marimex Kolín - HC Rytíři Vlašim

4:5

SC Marimex Kolín - HC Poděbrady

5:8

SC Marimex Kolín - HC Tábor

3:0

SC Marimex Kolín - HC Letci Letňany

4:3

HC Střelci Jindřichův Hradec - SC Marimex Kolín

4:8

SC Marimex Kolín - HC Strakonice

7:3

HC Benátky nad Jizerou - SC Marimex Kolín

3:2sn

SC Marimex Kolín - SK Sršni Kutná Hora

10:1

HC Rytíři Vlašim - SC Marimex Kolín

1:4

HC Poděbrady - SC Marimex Kolín

5:3

Kozlíkova Olympiáda mateřských školek

12.06.2024

​Ve středu 5.6.2024 náš klub uspořádal na atletickém stadionu v Kolíně Kozlíkovu olympiádu mateřských školek. Zúčastnilo se jí deset soutěžních týmů ze sedmi školek z Kolína a nejbližšího okolí. Závodníci měli velkou podporu z tribuny. Skvělou atmosféru vytvořilo přes 200 fandících dětí a vydatně jim pomáhal i maskot klubu Kozel Ruda.

PUKY POMÁHAJÍ od Kauflandu podpoří hokejovou mládež SC Kolín

15.04.2024

Kolínská hokejová mládež převzala šek od společnosti Kaufland, který mladí Kozlové použijí na nákup hokejové výstroje a pomůcek do nadcházející sezony. Toto ocenění souvisí s akcí PUKY POMÁHAJÍ, která na podzim loňského roku probíhala napříč celou republikou v prodejnách KAUFLAND. Všem, kteří pomohli mladým kolínským hokejistům k získání této ceny jménem celého klubu SC Kolín upřímně děkujeme!

Velikonoční víkend ve znamení mládežnických turnajů

03.04.2024

Prodloužený Velikonoční víkend byl tentokrát ve znamení mládežnických turnajů, které k závěru každé hokejové sezony neodmyslitelně patří. Některé kategorie slavily úspěch v podobě vítězství v turnaji (ročník 2010 a 2013), někteří brali medaile (r.2015 a 2017). Celá sezona 2023/24 je téměř u konce a my všem mladým Kozlům za ní děkujeme a už se všichni společně těšíme na blížící se sezonu 2024/25, která začne hned od května.

Přednáška pro rodiče mladých hráčů nejen o tom jak správně motivovat děti ke sportu

28.03.2024

Ve středu 28. března proběhla na zimním stadionu v Kolíně v prostorách VIP přednáška pro rodiče mladých hráčů kolínských Kozlů o tom jak správně motivovat své děti ke sportu, tak aby pro všechny byl lední hokej především zábavou a vášní. Přednášejícím byl Mgr. Jan Krégl z Kladna, který má dlouholeté zkušenosti s výchovou, tréninkem i mentálním koučinkem hráčů všech kategorií.

Dorostenci dlouho bojovali, nakonec skončili v nadstavbě. Pojďme se ohlédnout zpět

27.03.2024

Stejně jako junioři, i dorostenci ukončili svou sezónu v neděli 17. března. V základní části museli bojovat až do posledního kola, ve kterém je čekal přímý souboj o postup do nadstavby se Světlou nad Sázavou. Po jasné výhře 6:1 pak postoupili jako jeden ze „šťastlivců.“ V nadstavbě sice vyhráli 8 z 10 zápasů, ale na perfektní Poděbrady si nevystačili.

Sezóna juniorů je u konce. Pojďme se ohlédnout zpět

22.03.2024

Už před tímto víkendem, kdy Kozlové prohráli jak proti Rokycanům, tak proti Černošicím, bylo jasné že sezóna kolínských juniorů skončí už v nadstavbě. Po základní části, ve které si připsali 19 výher a 7 proher, se totiž v nadstavbové skupině umístili až čtvrtí s pouhými 9 body za 2 výhry, 3 prohry v prodloužení a 5 proher.

Třetí třetina rozhodla o prohře juniorů

16.03.2024

Kolínští junioři odehráli utkání v pátek 15.3. na domácím ledě. Jejich soupeřem byl tým HC Rokycany. Rokycany otočili skóre ve třetí třetině a Kozlům nenechaly ani jeden bod. Kozlové si tak připsali čtvrtou prohru v řadě a v nadstavbě mají 8 bodů.

Mladí francouzští hokejisté navštívili hokejový Kolín!

27.02.2024

Od úterý 21.února byli v Kolíně na 5-ti denní pobyt mladí hráči francouzských hokejových týmů Les Bisons a Les Pumas z předměstí Paříže. Francouzští hráči ročníku 2012 a mladší změřili síly ve dvou přátelských utkáních s našimi hokejisty SC Kolín kategorie 4. a 5. třídy. Výsledek na ledě tentokrát nebyl až tak důležitý, šlo především o přátelské setkání a společné zážitky během jejich pobytu v Kolíně. Hráči byli ubytováni po celou dobu v rodinách našich mladých hráčů, za což všem patří velké poděkování a také všem trenérům a rodičům, kteří se po celou dobu o vše skvěle postarali.

Dorostenci si připsali dvě výhry!

26.02.2024

Po prohře v Poděbradech odehráli kolínští dorostenci dva domácí zápasy proti České Třebové a HC Tábor B. Oběma týmům nastříleli 12 gólů a tím získali šest bodů.

Deváťáci za sebou mají úspěšné derby proti Poděbradům!

22.02.2024

Mladí Kozlové ročníku 2009 se ve středu 21. února večer v derby střetli s týmem Poděbrad, se kterým mají dlouhodobou rivalitu a zápasy jsou vždy vyhrocené. Za podpory téměř 100 fanoušků dokázali dvakrát vyrovnat, a nakonec i vyhrát.

Junioři prohráli podruhé v řadě, v nadstavbě mají jeden bod

21.02.2024

Junioři za sebou mají první dva zápasy nadstavby. Nyní však poprvé od 2. prosince prohráli, když předtím vyhráli 11krát v řadě, a to hned dvakrát. Nejprve ve čtvrtek 15. února prohráli na Kobře, a poté v neděli prohráli na ledě prvního Tábora. V dalším utkání se vrací zpět na domácí led, kde se utkají s DDM České Budějovice.

Čtvrťáci si vyzkoušeli Winter Classic ve Velimi!

01.02.2024

Středeční pozdní odpoledne si kolínští čtvrťáci vyzkoušeli hokejový trénink ve stylu "WINTER CLASSIC" na odkrytém zimním stadionku v nedaleké Velimi. Počasí tentokrát přálo a kluci si intenzivně zatrénovali a především zahráli hokej pod širým nebem. Pro všechny to byla skvělá zábava, kterou můžeme všem doporučit.

Dorostenci těsně vyhráli v Poděbradech!

01.02.2024

V pátek 26. ledna si kolínští dorostenci zahráli derby na ledě Poděbrad. Velmi vyrovnané utkání skončilo pro Kolín výhrou 3:2 a tím zdolali první Poděbrady.

Akce Týden hokeje přilákala nové zájemce o lední hokej

17.01.2024

V úterý 16. ledna proběhla na kolínském zimním stadionu již tradiční celorepubliková náborová akce TÝDEN HOKEJ. Své první krůčky na ledě si přišlo vyzkoušet více jak 20 nových dětí od 4 do 8 let. Náš hokejový klub SC Kolín se bude těšit, že rozšíří řady mladých adeptů ledního hokeje a budou pravidelnými účastníky našich tréninků pro kategorii náboru.

Kolínská odchovankyně Adéla Fromová z MS U18 přivezla stříbrnou medaili!

14.01.2024

V neděli 14. ledna český tým hokejistek do 18 let, včetně kolínské odchovankyně Adély Fromové, sehrál finálový zápas Mistrovství světa žen do 18 let ve švýcarském Zugu proti USA, ve kterém nakonec prohrál 1:5. Mladé Češky tak dosáhly historického úspěchu a získaly stříbrné medaile. Celý hokejový Kolín Adéle k tomu skvělému úspěchu GRATULUJE!

9. třída se zúčastnila mezinárodního turnaje v Českém Těšíně!

09.01.2024

Stejně jako většina mládežnických a žákovských kategorií se i devátá třída, tedy ročník 2009, zúčastnila turnaje v průběhu vánoční přestávky. Vydali se nejdále ze všech kategorií až na hranici s Polskem do Českého Těšína. Zde se utkali s netradičním soupeři a například i slovenskou Skalicí nebo amatérským výběrem Litvy. Domů přivezli zlaté medaile.

Devátá třída deklasovala Čáslav! Čeká ji derby s Poděbrady

09.01.2024

Mladí Kozlové odehráli první ligové utkání od 8. prosince, kdy vyhráli 6:2 v Říčanech, a první domácí utkání od 2. prosince, kdy vyhráli 10:4 proti Sedlčanům. Vánoční přestávku využili k tréninku, odpočinku a střetnutí s netradičními soupeři na turnaji v Českém Těšíně. V pátek 5. ledna se ale vrátili do ligového prostředí, když navázali na sérii vítězství výhrou 12:0 proti nedaleké Čáslavi.

Mladí Kozlíci za sebou mají velmi úspěšné vánoční turnaje!

05.01.2024

Svátkové období je za námi a společně s ním sezóna mnoha vánočních turnajů, včetně tří, které se odehrály mezi svátky v Kolíně. Mladí Kozlíci dostali šanci si zahrát proti týmům, na které by jinak nenarazili. Všechny kategorie si domů odnesly skvělý výsledek, ale hlavně spoustu emocí. Všichni si turnaje užili a předvedli skvělé výkony.

V úterý 16.ledna v Kolíně akce Týden hokeje

05.01.2024

V úterý 16.ledna od 16 hodin proběhne na kolínském zimním stadionu akce Týden hokeje. Tato akce pořádaná ve spolupráci s Českým hokejem nabízí možnost vyzkoušet si své dovednosti na ledě pro děti ve věku 4 až 8 let. Přijďte si vyzkoušet jaké je to stát na bruslích a třeba se Vám lední hokej stane tou opravdovou vášní. Zažijte spoustu zábavy na ledě a navíc si můžete odnést domů hokejový dárek.

Dorostenci vyhráli potřetí v řadě, porazili Velké Popovice a Benešov

12.12.2023

Kolínští dorostenci za sebou mají velmi povedené období, a obzvláště povedený víkend, když si z náročného dvojzápasu odnesli všech 6 bodů a své soupeře přestříleli jasně 13:4. Již v sobotu 16. prosince je čeká poslední utkání před Vánoční přestávkou, a to derby proti Kutně Hoře, zápas začíná od 11:45.

Junioři podruhé v řadě vstřelili 8 gólů, porazili Kutnou Horu

21.11.2023

Junioři po dvou prohrách minulý víkend nadělili Pelhřimovu 8 gólů a vyhráli 8:3. Tento týden se v neděli 19. listopadu vydali do Kutné Hory, kde už od prvních minut dominovali a podruhé v řadě nastříleli 8 gólů, když si odvezli všechny tři body za jednoznačnou výhru 8:2.

Děti ze školek opět na bruslích

20.11.2023

​Mateřské školky z Kolína a okolí opět chodí bruslit na kolínský zimní stadion. Každé úterý a čtvrtek v dopoledních hodinách pod dohledem hokejových trenérů se seznamují s tím, jaké je to stát na bruslích.

Devítka vyhrála v derby! Čeká ji Benešov

16.11.2023

Devátá třída v pátek 10. listopadu odehrála zápas proti blízkým Poděbradům. Na domácím ledě ve vypjatém utkání byli Kozlové lepší, když si díky čtyřgólové třetí třetině odnesli výhru 7:4. Další zápas odehrají na ledě Benešova v sobotu 18. listopadu.

Junioři za sebou mají 10 zápasů, jak se jim daří?

07.11.2023

Kolínští junioři za sebou mají první čtvrtinu základní části regionální ligy juniorů a začátek té druhé. Z deseti zápasů si odnesli bilanci šesti výher a čtyř proher, když sice vyhráli čtyřikrát v řadě, ale pak padli proti Poděbradům a Vlašimi. Nyní je čeká zápas proti Pelhřimovu.

První turnaj ročníku 2017! Nábor pokračuje v tréninku

07.11.2023

Kozlíci ročníku 2017 odehráli svůj první zápas 13. října a nyní se po dvou měsících tréninku zúčastnili svého prvního turnaje, ten se konal v Chotěboři v sobotu 4. listopadu. Společně s druhou hokejovou třídou trénují třikrát týdně a stále také hledají Kozlíky, které by se k nim připojili. Nábor je na ledě 3x týdně, ve úterý a čtvrtek od 17:15 a v neděli dopoledne.

Kdo se přestává posouvat, přestává být dobrým

18.10.2023

Kolínská mládež se od letošní sezony zapojila do projektu Škola hokejový talentů Kaufland. Náš klub v tomto projektu zastupuje dlouholetý mládežnický trenér Jakub Minarčík, který může aplikovat tyto zkušenosti či práci s detaily do každodenního tréninkového procesu v klubu.

Nábor v plném proudu! Kozlíci odehráli svá první utkání

17.10.2023

Nábor mladých začínajících hokejistů ročníků 2016 a mladších běží už od začátku září. Kozlíci jsou na ledě třikrát týdně v úterý a čtvrtek odpoledne od 17:15 a v neděli dopoledne. Zatím co ročník 2016 je už ve druhé hokejové třídě a svůj první zápas již odehrál v průběhu září, první hokejová třída se poprvé v zápasovém prostředí představila až v pátek 13. října.

Dorost si zastřílel proti Telči, devítka proti benešovským Vodním Lvům

12.10.2023

Dorostenci v neděli odehráli na domácím ledě 3. kolo regionální ligy dorostu. Čekala na ně Telč, se kterou si poradili a vyhráli jasně, 13:1. Hráči ročníku 2009 sice v pátek večer padli v derby na ledě Poděbrad, ale v neděli si spravili chuť a v utkání s Benešovem nastříleli 10 branek, které Kozly donesly k jednoznačné výhře 10:2. Junioři měli volný víkend a další utkání odehrají v sobotu 14. října na ledě Benátek.

Mládež má za sebou úspěšný první víkend mistrovských zápasů!

01.10.2023

Mladí Kozlové v uplynulém týdnu úspěšně zahájili své mistrovské sezóny. Mají za sebou dvouměsíční přípravu, kterou si většina kategorií zpestřila turnajem nebo soustředěním, a nadšenost tak před prvními zápasy, které „se počítají“ byla veliká. Stejně tak jsou očekávání a cíle pro nadcházející sezónu.

Hokejové nábory již probíhají!

15.09.2023

Od začátku září jsou v plném proudu Hokejové nábory malých hokejistů a hokejistek, které jsou určeny pro zájemce o lední hokej ve věku od 4 do 7 let věku. Na všechny čeká na ledě spousta zábavy a trénování prvních krůčků na bruslích.

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ

08.09.2023

Ve středu 6.září proběhlo na Karlově náměstí již tradiční Sportovní odpoledne jako představení většiny kolínských sportovních klubů. I Kolínští Kozlové zavítali opět na náměstí, kde si za krásného letního počasí malé děti mohly vyzkoušet jaké je to držet a hrát s hokejkou nebo si nechat podepsat hokejový plakát od našich hráčů A týmu mužů či si pořídit společné foto.

Hokejové přenosy mládeže na CZECHICEHOCKEY.TV

24.08.2023

Náš hokejový klub se od letošní sezony dohodl na spolupráci s Czechicehockey TV na našem zimním stadionu. Czechicehockey TV na těch zimních stadionech, kde je dohodnuta na spolupráci, přenáší všechny zápasy II. Ligy, ELJ, ELD a mládežnická utkání nižších soutěží a mladších kategorií.

Škola hokejových talentů

16.08.2023

Představujeme projekt KAUFLAND Škola hokejových talentů, se kterým bude v letošní sezóně spolupracovat i náš klub SC MARIMEX Kolín. Jedná se již o třetí ročník projektu, přihlášení do projektu pro hráče 5. až 8. tříd je do 23.8.2023. Více informací k projektu a k samotnému přihlášení přinášíme v tomto článku.

Ročník 2009 vybojoval na mezinárodním turnaji ve Francii zlato!

21.04.2023

Hokejisté ročníku 2009 získali další zlatou medaili, během uplynulých dvou týdnů přivezli domů již druhé zlato. Navázali tak na vítězný turnaj Winnwell Cup v Jaroměři. Tentokrát se hráči 8. třídy zúčastnili třídenního mezinárodního turnaje ve Francii ve městě Neuilly sur Marne vzdáleného patnáct kilometrů východně od Paříže.

Kozlové pořádají letní příměstský hokejový kemp

19.04.2023

SC Marimex Kolín pořádá tradiční letní hokejový kemp, jenž se uskuteční během přelomu července a srpna, tedy v období letních prázdnin. Kempu se mohou zúčastnit děti ročníku 2009 až 2017. Kemp bude zaměřen na tréninky na suchu, stickhandling, obratnost, kompenzační cvičení a další zajímavé tréninkové jednotky, během nichž dojde i na hry. Cena činí 3800 korun pro členy SC Kolín, pro ostatní je stanovena cena na 4800. Více informací lze zjistit u Luboše Holoubka (725 924 140, kemp@sckolin.cz)

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí bramborové, uspěly však v dovednostech

03.04.2023

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí v rámci ŠKOENERGO Cupu vybojovaly v konkurenci silných soupeřů 4. místo, i když prakticky v každém zápase měl spojený tým obou ročníků více ze hry a soupeře vždy přestřílel, Kolínští však dopláceli na koncovku. I tak však dokázali dvakrát porazit nakonec vítěze turnaje z Náchoda.

Velký úspěch! Ročník 2009 vyhrál prestižní Winnwell Cup

01.04.2023

Obrovského úspěchu dosáhli na čtyřdenním turnaji v Jaroměři svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka. Korunovali tím tak velmi povedenou společnou sezonu, během které se tým dokázal neustále zlepšovat a stoupat tabulkou ligy starších žáků.

Ročník 2013 vybojoval 3. místo v Memoriálu Miloše Fialy

20.03.2023

Po celou sezonu bojoval ročník 2013 v Memoriálu Miloše Fialy, ve kterém si mladí Kozlové vyzkoušeli, jak chutná hokej na velkém a kompletním hřišti. A nakonec z toho byl v konkurenci ambiciózních týmů Slavie, Mladé Boleslavi nebo Pardubic parádní výsledek. A to bronz, který si svěřenci Jiřího Pecky vybojovali ve finálovém turnaji během uplynulého víkendu.

Série s Tigers Zlín se dohraje na Moravě, rodiče s trenéry pořádají autobusový výjezd

17.03.2023

Po výhře 4:3 po samostatných nájezdech na zlínském ledě chtěli dorostenci ve středu v Kolíně útočit na druhou výhru zajišťující postup do baráže o Ligu dorostu. Jenže díry v ledu jejich snažení překazily a zápas byl už po čtyřech minutách předčasně ukončen. Řídící orgán soutěže následně rozhodl o tom, že druhý i případný třetí zápas se odehrají ve Zlíně, a to v sobotu 18. března od 14:00 a případně také v neděli 19. března od 11:00. V rámci druhého duelu budou Kozlové vedeni jako domácí tým, přičemž utkání se odehraje v PSG areně. Případné rozhodující třetí utkání bude následně hostit Tigers Ice Aréna. Rodiče s trenéry v kooperaci s klubem pořádají výjezd pro rodiče a fanoušky do Zlína, autobus odjíždí od zimního stadionu v Kolíně v sobotu 18. března v 9:30. V případě zájmu se můžete hlásit skrze SMS na telefonním čísle 739 189 540.

Zápas dorostu předčasně ukončily díry v ledu

15.03.2023

Ve středu 15. března chtěli dorostenci SC Marimex Kolín po sobotní výhře na zlínském ledě 4:3 po samostatných nájezdech zaútočit na postup do baráže o Ligu dorostu v odvetném souboji s Tigers Zlín. Ze zápasu na kolínském ledě se však odehrály jen čtyři minuty, následně totiž brankář hostí upozornil na díry v ledu, které způsobilo zatékání vody ze střechy na ledovou plochu. Utkání bylo přerušeno a i přes veškerou snahu ledařů nakonec předčasně ukončeno, zatékání vody se totiž nepodařilo zastavit. Klub děkuje všem zhruba 250 skvělým fanouškům, kteří přišli dorostenecký tým podpořit. Klub nyní čeká na další postup a informace ze svazu, o kterých bude následně informovat na klubovém webu.

Dorost ovládl i nadstavbu a zabojuje o postup do baráže

06.03.2023

Dorostenci si sobotní výhrou na ledě Českých Budějovic B vybojovali první místo v nadstavbové skupině č. 13. A tak mohou svěřenci Václava Ráce i nadále pomýšlet na postup do vyšší soutěže, tedy Ligy dorostu. K případnému postupu však stále vede dlouhá a nesmírně trnitá cesta.

Mikulášská na ledě v Kolíně! Akce pro nejmenší se blíží

20.11.2022

Po letech je Mikulášská na ledě zpátky! V posledních letech koronavirová pandemie nedovolila společnou Mikulášskou dětí v Kolíně. To se nyní mění, ve čtvrtek 1. prosince v 16:30 se totiž speciální akce uskuteční. Co speciálního děti čeká?

Přijďte v úterý 22. listopadu na akci Týden hokeje

17.11.2022

V úterý 22. listopadu v 15:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SC Marimex Kolín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu města Kolín akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Učíme děti bruslit. Oblíbený projekt pro děti z MŠ je zpátky

09.11.2022

Speciální hodiny bruslení s dětmi z mateřských školek jsou zpátky. V úterý 8. listopadu tak na led zimního stadionu v Kolíně vyrazily děti, a to rovněž pod taktovkou klubových trenérů. Díky speciálnímu klubovému vybavení si tak mohly děti užít i velkou porci zábavy. V rámci speciální tréninkové jednotky nechyběly ani různé hry.

Osmáci bronzoví na turnaji v Ústí nad Labem

19.09.2022

V sobotu 10. září se 8. třída zúčastnila turnaje Janderův memoriál v Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka odehráli zápasy s Litoměřicemi, Chomutovem, PZ Kladno a Ústím nad Labem. Kozlové přivezli do Kolína bronzové medaile za tři výhry a dvě remízy.

Cvrkot na stadionu je zpátky. Mládež zahájila přípravu na ledě

08.08.2022

Před pár dny se na kolínském zimním stadionu vyhotovila ledová plocha pro novou sezonu, a tak nic nebrání tomu, aby přípravu na ledě zahájily i jednotlivé mládežnické celky SC Marimex Kolín. Jako první okusili kvalitu ledu dorostenci pod taktovkou trenéra Václava Ráce.

Navždy nás opustil pan Antonín Kratochvíl

11.07.2022

Ve věku 73 let zemřel pan Antonín Kratochvíl, jenž jako hráč přispěl ke kolínskému postupu z divize do 2. ligy v roce 1969, kterou si později i jako hráč kolínské Tatry zahrál. Mimo to byl i dlouholetým vedoucím mládežnických mužstev SC Kolín. Čest jeho památce. Poslední rozloučení proběhne 15. července 2022 v 10:15 ve smuteční obřadní síni na hřbitově v Kolíně na Zálabí.

Finanční příspěvek Toyoty na vybavení pro mládež

06.07.2022

​Kolínský hokejový klub obdržel od společnosti Toyota finanční příspěvek na vybavení tělocvičny pro mládež, v uplynulých dnech prezident Toyoty Koreatsu Aoki na zimním stadionu přestřihl pásku v tělocvičně a prohlédl si spolu se zástupci klubu nově nakoupené vybavení.Toyota přispěla na vybavení tělocvičny pro mládež | Foto: Jan Jack Kobzáň

Týmová fota 2021/2022

27.04.2022

​Vážení fanoušci, na Facebooku našeho klubu nyní zveřejňujeme postupně týmová fota všech 14 týmů našeho klubu, čímž uzavíráme sezonu 2021/2022. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na viděnou v ochozech v sezoně další.

Trenéři mládeže SC Kolín 2022/2023

20.04.2022

Letní příprava mládežnických týmů kozlů se brzy rozjede. Kozlové do ní vstoupí pod vedením nových trenérů. Seznam hlavních trenérů mládeže na nadcházející sezonu nabízíme v článku.

Kozlové pořádají přípravný hokejový kemp

14.04.2022

Kolínští kozlové chystají pro hokejisty ročníků 2016-2008 letní hokejový kemp. Bude se konat o letních prázdninách před nástupem na led formou příměstského táboru.

Přes sto kozlů se vydalo na trať Běhej Borky

02.04.2022

Charitativní Běhej Borky, ve kterém se tentokrát vybíralo na Ukrajinu, bylo tentokrát protknuté modrou barvou kozlů. Na startu jich bylo více než 100. Dorostenec David Hora pětikilometrový závod vyhrál, junior Michal Kratochvíl doběhl třetí. Hráči starších kategorií také pomáhali při úklidu lesoparku Borky před závodem. Děkujeme starším kategoriím, mladší kategoriím, vedoucím i rodičům za účast!

SOUTĚŽ KOZLÍ VÝBAVA 8

26.11.2021

Dnes nabízíme poslední dva snímky ze soutěže s názvem Kozlí výbava. Tu svou ukázal taky Pepino Herman, a hned na dvou různých místech.

SOUTĚŽ KOZLÍ VÝBAVA 7

25.11.2021

Máme tu předposlední fotografii. Tentokrát je to malý nadšenec, který už i sám za kozly hraje.

Běhej borky a dětský den s kozlem

13.09.2021

Kolínští hokejisté se zúčastnili i čtvrtého ročníku již tradiční kolínské akce Běhej Borky. Tentokrát vedení Města Kolín uspořádalo sportovní akci na podporu dvouleté Jasmínky z Kolína. A kozlové byli u toho. Jednak téměř devět desítek malých kozlů či jejich rodinných příslušníků běželo charitní běh, pak byl taky uspořádán dětský den pro malé hokejisty i veřejnost. A kdo neběžel nebo nemohl být na místě, protože zrovna třeba hrál už mistrovský zápas, přispěl finančním darem.

Místo ledu počítač. Mladí hokejisté nemohou bruslit, tak cvičí doma s kamerou

09.02.2021

Letošní sezona pro mládež sotva začala, tak vlastně skončila. Alespoň ta část na ledě. Když se během loňského léta rozvolnila proticovidová opatření, mladí kozlové se po rychle ukončené sezoně 2019/2020 vrátili na led. Absolvovali soustředění, začali trénovat na ledě. Vyladili výzbroj, nakoupili hokejky a užívali si ledový chlad v útrobách zimního stadionu. Jenže toto nadšení netrvalo dlouho. Junioři odehráli tři mistráky, dorostenci šest, sedmáci a deváťáci také šest, šesťáci a osmáci čtyři. Páťáci odehráli mače tři, a minihokejisté leckdy i pouze jeden nebo dva turnaje. Zkrátka víc času než na ledě strávili kozlové na suchu.

Běhej Borky se blíží. Už za týden vyběhne i přes sto kozlů

05.09.2020

Sobota 12. září bude velkým dnem pro Kolín hned ze dvou důvodů. Jednak kolínští hokejisté zahajují svou historickou sezonu v Chance lize na ledě Kladna od 16.00, pak se taky bude konat tradiční charitativně-sportovní událost přímo v Kolíně. Město Kolín organizuje už potřetí benefiční běh Běhej Borky.

Kozlové mají bronz. Zabodovali starší dorostenci

07.02.2017

Vyhlášení tradiční ankety Sportovec Kolína proběhlo v úterý 7. února v kolínském divadle. I když nadvládu potvrdili atleti a letos především cyklisté, Kozlové se také neztratili. Na pódium se podíval seniorský tým i mužstvo starších dorostenců.

Akce “Pojď hrát hokej“ nalákala ke Kozlům 36 dětí

24.01.2017

V pondělí proběhla v Kolíně akce s názvem „Pojď hrát hokej“, která pod záštitou ČSLH v rámci Týdne hokeje probíhá po celé České republice. Na kolínský led zavítalo celkem třicet šest dětí ročníků 2008 až 2013.

Kozlové jsou na ledě: trénují oba dorostenecké týmy

27.07.2016

Týdenní soustředění začalo v pondělí mladším dorostencům pod vedením kouče Dušana Peška. Od pondělí jsou na ledě i starší dorostenci Jiřího Kadlece. Oba mančafty tráví tento týden v sousedních Poděbradech.

Extraliga Starší dorost - Try out březen 2016

29.03.2016

Hokejový klub SC Kolín zve hokejisty ročníků 2000 a 1999, kteří mají zájem se zúčastnit předsezónního modelového utkání Kde: Kolín Kdy: 31.3.2016 sraz a prezence: 17:15 - 17:45 modelové utkání: 18:15 - 19:45 konec: 20:00

Nová hokejová třída hlásí momentálně dvacet dětí

23.01.2016

Ve čtvrtek a v pátek probíhal zápis do 1. tříd na 4. ZŠ Kolín, kde každý rok vyrůstá nová hokejová třída. Letos se malých hokejistů přihlásilo dvacet. Při zápisu je povzbuzoval kolínský hokejista Martin Sejpal a skoro každý budoucí Kozel se sním chtěl i vyfotit.

Mikulášská u Kozlů

08.12.2015

V neděli si užili návštěvu Mikulášů, čertů a andělů i kolínští nejmenší hokejisté. Při jejich pravidelném tréninku pod vedením kvalifikovaných trenérů najednou zhasla světla a pánové a dámy z nebes i pekla vjeli na ledovou plochu. Všichni malí hokejisté dostali nejen za své výkony na ledě, ale i za pěkné básničky a písničky, malou odměnu. Fotogalerii najdete v článku.

Školička bruslení a nábory s Kozly

13.10.2015

Kolínský hokejový klub pořádá tradičně i letos dvakrát v týdnu nábor mladých hokejistů a navíc také letos školičku bruslení, kde se tréninku mohou účastnit i rodiče. Termíny tréninků náboru a školičky bruslení do konce kalendářního roku 2015 najdete v článku.

Rozpis ledové plochy

01.09.2015

Zde bude udržovaný rozpis ledu mládežníků po kliknutí na týden se otevře rozpis....

Podpořte prosím projekt na grant TPCA

23.02.2015

Vážení příznivci ledního hokeje v Kolíně. Podpořte prosím naši žádost o grant firmy TPCA Kolín v projektu " Z Kozlíků Kozlové" na stránce http://www.tpca.cz/tpca-pro-kolinsko/projekty-hlasovani/3-tpca-pro-kolinsko-2015/ Předem za Váš hlas děkujeme.

Mikulášská u Kozlů. Už v sobotu!

02.12.2014

Rodiče, příznivcí hokejového protředí, máte doma děti mladší sedmi let? A chcete zažít Mikulášskou na bruslích? Tak přijďte v sobotu 6. prosince od 16.30 na kolínský zimní stadion. Hokejový klub SC Kolín pro vás připravil nefalšovanou Mikulášskou nadílku na ledě.

Nadstavbové části začali Kozlové dobře

01.12.2014

Minulý týden byly rozlosovány nadstavbové skupiny ligy juniorů a extraligy mladšího dorostu. Kolínští mladíci tak už ve dvou soutěžích začali svůj druhý díl sezony. V prvních dvou kolech soutěže se dařilo oběma mužstvům.

Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 5-6

# Klub Z V Vp R Pp P VB:IB B
1 HC Tábor 26 24 0 0 0 2 239:45 72
2 HC Letci Letňany 26 21 1 0 0 4 202:56 65
3 SC Kolín 26 19 0 0 1 6 151:81 58
4 HC Benátky n.J. 26 13 3 0 4 6 107:74 49
5 HC Poděbrady 26 15 1 0 0 10 137:103 47
6 HC DDM Č.Budějovice 26 12 1 0 3 10 113:120 41
7 HC Střelci Jindřichův Hradec 26 10 2 0 2 12 131:133 36
8 Spartak Soběslav 26 9 2 0 2 13 110:141 33
9 HC Rytíři Vlašim 26 8 3 0 1 14 84:133 31
10 HC Strakonice 26 6 2 0 1 17 104:169 23
11 HC Lední medvědi Pelhřimov 26 1 2 0 1 22 78:228 8
12 SK Sršni Kutná Hora 26 1 0 0 2 23 61:234 5

Brankáři

# Celé jméno Z Min Stř Ink Zás Ø % SO A TM
31 Daniel Kočandrle 4 224 10 10 0 11 0 0 0 0
47 Matyáš Valenta 6 252 15 15 0 20 0 0 0 0
2 Jan Želivský 25 1362 72 72 0 85 0 2 0 0

Obránci

# Celé jméno Z G A B ph os pr + - +/- TM
16 Tadeáš Burda 30 13 22 35 0 0 1 0 -0 0 14
82 Martin Houžvička 27 12 9 21 0 0 0 0 -0 0 28
21 Filip Svoboda 27 4 14 18 0 0 2 0 -0 0 47
15 Matěj Švanda 28 6 10 16 0 0 1 0 -0 0 24
59 Matěj Žaloudek 26 1 5 6 0 0 0 0 -0 0 18
71 David From 9 1 3 4 0 0 0 0 -0 0 4
98 Jan Pilný 2 0 0 0 0 0 0 0 -0 0 4

Útočníci

# Celé jméno Z G A B ph os pr + - +/- TM
19 Patrik Novotný 31 21 34 55 0 0 3 0 -0 0 4
73 David Jonák 26 19 8 27 0 0 4 0 -0 0 61
17 Dominik Franc 24 15 8 23 0 0 2 0 -0 0 8
98 Jan Vyvial 24 10 13 23 0 0 0 0 -0 0 30
24 Vojtěch Zelenka 29 8 9 17 0 0 0 0 -0 0 10
23 Šimon Protiva 29 5 4 9 0 0 0 0 -0 0 4
20 Filip Vondrášek 13 7 2 9 0 0 0 0 -0 0 2
22 Tobiáš Dvořák 7 5 2 7 0 0 2 0 -0 0 10
78 Jan Lederer 11 5 2 7 0 0 0 0 -0 0 10
88 Jakub Mach 8 2 3 5 0 0 0 0 -0 0 4
10 Roman Janek 19 0 3 3 0 0 0 0 -0 0 8
78 Petr Dudek 2 0 0 0 0 0 0 0 -0 0 4