Hlasujte pro náš klub

26.09.2023

Hlasujte pro náš klub a pomozte našim malým hokejistům vyhrát hodnotné ceny.

Hokejové nábory již probíhají!

15.09.2023

Od začátku září jsou v plném proudu Hokejové nábory malých hokejistů a hokejistek, které jsou určeny pro zájemce o lední hokej ve věku od 4 do 7 let věku. Na všechny čeká na ledě spousta zábavy a trénování prvních krůčků na bruslích.

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ

08.09.2023

Ve středu 6.září proběhlo na Karlově náměstí již tradiční Sportovní odpoledne jako představení většiny kolínských sportovních klubů. I Kolínští Kozlové zavítali opět na náměstí, kde si za krásného letního počasí malé děti mohly vyzkoušet jaké je to držet a hrát s hokejkou nebo si nechat podepsat hokejový plakát od našich hráčů A týmu mužů či si pořídit společné foto.

Hokejové přenosy mládeže na CZECHICEHOCKEY.TV

24.08.2023

Náš hokejový klub se od letošní sezony dohodl na spolupráci s Czechicehockey TV na našem zimním stadionu. Czechicehockey TV na těch zimních stadionech, kde je dohodnuta na spolupráci, přenáší všechny zápasy II. Ligy, ELJ, ELD a mládežnická utkání nižších soutěží a mladších kategorií.

Škola hokejových talentů

16.08.2023

Představujeme projekt KAUFLAND Škola hokejových talentů, se kterým bude v letošní sezóně spolupracovat i náš klub SC MARIMEX Kolín. Jedná se již o třetí ročník projektu, přihlášení do projektu pro hráče 5. až 8. tříd je do 23.8.2023. Více informací k projektu a k samotnému přihlášení přinášíme v tomto článku.

Ročník 2009 vybojoval na mezinárodním turnaji ve Francii zlato!

21.04.2023

Hokejisté ročníku 2009 získali další zlatou medaili, během uplynulých dvou týdnů přivezli domů již druhé zlato. Navázali tak na vítězný turnaj Winnwell Cup v Jaroměři. Tentokrát se hráči 8. třídy zúčastnili třídenního mezinárodního turnaje ve Francii ve městě Neuilly sur Marne vzdáleného patnáct kilometrů východně od Paříže.

Kozlové pořádají letní příměstský hokejový kemp

19.04.2023

SC Marimex Kolín pořádá tradiční letní hokejový kemp, jenž se uskuteční během přelomu července a srpna, tedy v období letních prázdnin. Kempu se mohou zúčastnit děti ročníku 2009 až 2017. Kemp bude zaměřen na tréninky na suchu, stickhandling, obratnost, kompenzační cvičení a další zajímavé tréninkové jednotky, během nichž dojde i na hry. Cena činí 3800 korun pro členy SC Kolín, pro ostatní je stanovena cena na 4800. Více informací lze zjistit u Luboše Holoubka (725 924 140, kemp@sckolin.cz)

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí bramborové, uspěly však v dovednostech

03.04.2023

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí v rámci ŠKOENERGO Cupu vybojovaly v konkurenci silných soupeřů 4. místo, i když prakticky v každém zápase měl spojený tým obou ročníků více ze hry a soupeře vždy přestřílel, Kolínští však dopláceli na koncovku. I tak však dokázali dvakrát porazit nakonec vítěze turnaje z Náchoda.

Velký úspěch! Ročník 2009 vyhrál prestižní Winnwell Cup

01.04.2023

Obrovského úspěchu dosáhli na čtyřdenním turnaji v Jaroměři svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka. Korunovali tím tak velmi povedenou společnou sezonu, během které se tým dokázal neustále zlepšovat a stoupat tabulkou ligy starších žáků.

Ročník 2013 vybojoval 3. místo v Memoriálu Miloše Fialy

20.03.2023

Po celou sezonu bojoval ročník 2013 v Memoriálu Miloše Fialy, ve kterém si mladí Kozlové vyzkoušeli, jak chutná hokej na velkém a kompletním hřišti. A nakonec z toho byl v konkurenci ambiciózních týmů Slavie, Mladé Boleslavi nebo Pardubic parádní výsledek. A to bronz, který si svěřenci Jiřího Pecky vybojovali ve finálovém turnaji během uplynulého víkendu.

Série s Tigers Zlín se dohraje na Moravě, rodiče s trenéry pořádají autobusový výjezd

17.03.2023

Po výhře 4:3 po samostatných nájezdech na zlínském ledě chtěli dorostenci ve středu v Kolíně útočit na druhou výhru zajišťující postup do baráže o Ligu dorostu. Jenže díry v ledu jejich snažení překazily a zápas byl už po čtyřech minutách předčasně ukončen. Řídící orgán soutěže následně rozhodl o tom, že druhý i případný třetí zápas se odehrají ve Zlíně, a to v sobotu 18. března od 14:00 a případně také v neděli 19. března od 11:00. V rámci druhého duelu budou Kozlové vedeni jako domácí tým, přičemž utkání se odehraje v PSG areně. Případné rozhodující třetí utkání bude následně hostit Tigers Ice Aréna. Rodiče s trenéry v kooperaci s klubem pořádají výjezd pro rodiče a fanoušky do Zlína, autobus odjíždí od zimního stadionu v Kolíně v sobotu 18. března v 9:30. V případě zájmu se můžete hlásit skrze SMS na telefonním čísle 739 189 540.

Zápas dorostu předčasně ukončily díry v ledu

15.03.2023

Ve středu 15. března chtěli dorostenci SC Marimex Kolín po sobotní výhře na zlínském ledě 4:3 po samostatných nájezdech zaútočit na postup do baráže o Ligu dorostu v odvetném souboji s Tigers Zlín. Ze zápasu na kolínském ledě se však odehrály jen čtyři minuty, následně totiž brankář hostí upozornil na díry v ledu, které způsobilo zatékání vody ze střechy na ledovou plochu. Utkání bylo přerušeno a i přes veškerou snahu ledařů nakonec předčasně ukončeno, zatékání vody se totiž nepodařilo zastavit. Klub děkuje všem zhruba 250 skvělým fanouškům, kteří přišli dorostenecký tým podpořit. Klub nyní čeká na další postup a informace ze svazu, o kterých bude následně informovat na klubovém webu.

Dorost ovládl i nadstavbu a zabojuje o postup do baráže

06.03.2023

Dorostenci si sobotní výhrou na ledě Českých Budějovic B vybojovali první místo v nadstavbové skupině č. 13. A tak mohou svěřenci Václava Ráce i nadále pomýšlet na postup do vyšší soutěže, tedy Ligy dorostu. K případnému postupu však stále vede dlouhá a nesmírně trnitá cesta.