Kozlíkova Olympiáda mateřských školek

12.06.2024

​Ve středu 5.6.2024 náš klub uspořádal na atletickém stadionu v Kolíně Kozlíkovu olympiádu mateřských školek. Zúčastnilo se jí deset soutěžních týmů ze sedmi školek z Kolína a nejbližšího okolí. Závodníci měli velkou podporu z tribuny. Skvělou atmosféru vytvořilo přes 200 fandících dětí a vydatně jim pomáhal i maskot klubu Kozel Ruda.

PUKY POMÁHAJÍ od Kauflandu podpoří hokejovou mládež SC Kolín

15.04.2024

Kolínská hokejová mládež převzala šek od společnosti Kaufland, který mladí Kozlové použijí na nákup hokejové výstroje a pomůcek do nadcházející sezony. Toto ocenění souvisí s akcí PUKY POMÁHAJÍ, která na podzim loňského roku probíhala napříč celou republikou v prodejnách KAUFLAND. Všem, kteří pomohli mladým kolínským hokejistům k získání této ceny jménem celého klubu SC Kolín upřímně děkujeme!

Velikonoční víkend ve znamení mládežnických turnajů

03.04.2024

Prodloužený Velikonoční víkend byl tentokrát ve znamení mládežnických turnajů, které k závěru každé hokejové sezony neodmyslitelně patří. Některé kategorie slavily úspěch v podobě vítězství v turnaji (ročník 2010 a 2013), někteří brali medaile (r.2015 a 2017). Celá sezona 2023/24 je téměř u konce a my všem mladým Kozlům za ní děkujeme a už se všichni společně těšíme na blížící se sezonu 2024/25, která začne hned od května.

Přednáška pro rodiče mladých hráčů nejen o tom jak správně motivovat děti ke sportu

28.03.2024

Ve středu 28. března proběhla na zimním stadionu v Kolíně v prostorách VIP přednáška pro rodiče mladých hráčů kolínských Kozlů o tom jak správně motivovat své děti ke sportu, tak aby pro všechny byl lední hokej především zábavou a vášní. Přednášejícím byl Mgr. Jan Krégl z Kladna, který má dlouholeté zkušenosti s výchovou, tréninkem i mentálním koučinkem hráčů všech kategorií.

Dorostenci dlouho bojovali, nakonec skončili v nadstavbě. Pojďme se ohlédnout zpět

27.03.2024

Stejně jako junioři, i dorostenci ukončili svou sezónu v neděli 17. března. V základní části museli bojovat až do posledního kola, ve kterém je čekal přímý souboj o postup do nadstavby se Světlou nad Sázavou. Po jasné výhře 6:1 pak postoupili jako jeden ze „šťastlivců.“ V nadstavbě sice vyhráli 8 z 10 zápasů, ale na perfektní Poděbrady si nevystačili.

Sezóna juniorů je u konce. Pojďme se ohlédnout zpět

22.03.2024

Už před tímto víkendem, kdy Kozlové prohráli jak proti Rokycanům, tak proti Černošicím, bylo jasné že sezóna kolínských juniorů skončí už v nadstavbě. Po základní části, ve které si připsali 19 výher a 7 proher, se totiž v nadstavbové skupině umístili až čtvrtí s pouhými 9 body za 2 výhry, 3 prohry v prodloužení a 5 proher.

Třetí třetina rozhodla o prohře juniorů

16.03.2024

Kolínští junioři odehráli utkání v pátek 15.3. na domácím ledě. Jejich soupeřem byl tým HC Rokycany. Rokycany otočili skóre ve třetí třetině a Kozlům nenechaly ani jeden bod. Kozlové si tak připsali čtvrtou prohru v řadě a v nadstavbě mají 8 bodů.

Mladí francouzští hokejisté navštívili hokejový Kolín!

27.02.2024

Od úterý 21.února byli v Kolíně na 5-ti denní pobyt mladí hráči francouzských hokejových týmů Les Bisons a Les Pumas z předměstí Paříže. Francouzští hráči ročníku 2012 a mladší změřili síly ve dvou přátelských utkáních s našimi hokejisty SC Kolín kategorie 4. a 5. třídy. Výsledek na ledě tentokrát nebyl až tak důležitý, šlo především o přátelské setkání a společné zážitky během jejich pobytu v Kolíně. Hráči byli ubytováni po celou dobu v rodinách našich mladých hráčů, za což všem patří velké poděkování a také všem trenérům a rodičům, kteří se po celou dobu o vše skvěle postarali.

Dorostenci si připsali dvě výhry!

26.02.2024

Po prohře v Poděbradech odehráli kolínští dorostenci dva domácí zápasy proti České Třebové a HC Tábor B. Oběma týmům nastříleli 12 gólů a tím získali šest bodů.

Deváťáci za sebou mají úspěšné derby proti Poděbradům!

22.02.2024

Mladí Kozlové ročníku 2009 se ve středu 21. února večer v derby střetli s týmem Poděbrad, se kterým mají dlouhodobou rivalitu a zápasy jsou vždy vyhrocené. Za podpory téměř 100 fanoušků dokázali dvakrát vyrovnat, a nakonec i vyhrát.

Junioři prohráli podruhé v řadě, v nadstavbě mají jeden bod

21.02.2024

Junioři za sebou mají první dva zápasy nadstavby. Nyní však poprvé od 2. prosince prohráli, když předtím vyhráli 11krát v řadě, a to hned dvakrát. Nejprve ve čtvrtek 15. února prohráli na Kobře, a poté v neděli prohráli na ledě prvního Tábora. V dalším utkání se vrací zpět na domácí led, kde se utkají s DDM České Budějovice.

Čtvrťáci si vyzkoušeli Winter Classic ve Velimi!

01.02.2024

Středeční pozdní odpoledne si kolínští čtvrťáci vyzkoušeli hokejový trénink ve stylu "WINTER CLASSIC" na odkrytém zimním stadionku v nedaleké Velimi. Počasí tentokrát přálo a kluci si intenzivně zatrénovali a především zahráli hokej pod širým nebem. Pro všechny to byla skvělá zábava, kterou můžeme všem doporučit.

Dorostenci těsně vyhráli v Poděbradech!

01.02.2024

V pátek 26. ledna si kolínští dorostenci zahráli derby na ledě Poděbrad. Velmi vyrovnané utkání skončilo pro Kolín výhrou 3:2 a tím zdolali první Poděbrady.

Akce Týden hokeje přilákala nové zájemce o lední hokej

17.01.2024

V úterý 16. ledna proběhla na kolínském zimním stadionu již tradiční celorepubliková náborová akce TÝDEN HOKEJ. Své první krůčky na ledě si přišlo vyzkoušet více jak 20 nových dětí od 4 do 8 let. Náš hokejový klub SC Kolín se bude těšit, že rozšíří řady mladých adeptů ledního hokeje a budou pravidelnými účastníky našich tréninků pro kategorii náboru.

Kolínská odchovankyně Adéla Fromová z MS U18 přivezla stříbrnou medaili!

14.01.2024

V neděli 14. ledna český tým hokejistek do 18 let, včetně kolínské odchovankyně Adély Fromové, sehrál finálový zápas Mistrovství světa žen do 18 let ve švýcarském Zugu proti USA, ve kterém nakonec prohrál 1:5. Mladé Češky tak dosáhly historického úspěchu a získaly stříbrné medaile. Celý hokejový Kolín Adéle k tomu skvělému úspěchu GRATULUJE!