Mladí francouzští hokejisté navštívili hokejový Kolín!

27.02.2024

Od úterý 21.února byli v Kolíně na 5-ti denní pobyt mladí hráči francouzských hokejových týmů Les Bisons a Les Pumas z předměstí Paříže. Francouzští hráči ročníku 2012 a mladší změřili síly ve dvou přátelských utkáních s našimi hokejisty SC Kolín kategorie 4. a 5. třídy. Výsledek na ledě tentokrát nebyl až tak důležitý, šlo především o přátelské setkání a společné zážitky během jejich pobytu v Kolíně. Hráči byli ubytováni po celou dobu v rodinách našich mladých hráčů, za což všem patří velké poděkování a také všem trenérům a rodičům, kteří se po celou dobu o vše skvěle postarali.

Dorostenci si připsali dvě výhry!

26.02.2024

Po prohře v Poděbradech odehráli kolínští dorostenci dva domácí zápasy proti České Třebové a HC Tábor B. Oběma týmům nastříleli 12 gólů a tím získali šest bodů.

Deváťáci za sebou mají úspěšné derby proti Poděbradům!

22.02.2024

Mladí Kozlové ročníku 2009 se ve středu 21. února večer v derby střetli s týmem Poděbrad, se kterým mají dlouhodobou rivalitu a zápasy jsou vždy vyhrocené. Za podpory téměř 100 fanoušků dokázali dvakrát vyrovnat, a nakonec i vyhrát.

Junioři prohráli podruhé v řadě, v nadstavbě mají jeden bod

21.02.2024

Junioři za sebou mají první dva zápasy nadstavby. Nyní však poprvé od 2. prosince prohráli, když předtím vyhráli 11krát v řadě, a to hned dvakrát. Nejprve ve čtvrtek 15. února prohráli na Kobře, a poté v neděli prohráli na ledě prvního Tábora. V dalším utkání se vrací zpět na domácí led, kde se utkají s DDM České Budějovice.

Čtvrťáci si vyzkoušeli Winter Classic ve Velimi!

01.02.2024

Středeční pozdní odpoledne si kolínští čtvrťáci vyzkoušeli hokejový trénink ve stylu "WINTER CLASSIC" na odkrytém zimním stadionku v nedaleké Velimi. Počasí tentokrát přálo a kluci si intenzivně zatrénovali a především zahráli hokej pod širým nebem. Pro všechny to byla skvělá zábava, kterou můžeme všem doporučit.

Dorostenci těsně vyhráli v Poděbradech!

01.02.2024

V pátek 26. ledna si kolínští dorostenci zahráli derby na ledě Poděbrad. Velmi vyrovnané utkání skončilo pro Kolín výhrou 3:2 a tím zdolali první Poděbrady.

Akce Týden hokeje přilákala nové zájemce o lední hokej

17.01.2024

V úterý 16. ledna proběhla na kolínském zimním stadionu již tradiční celorepubliková náborová akce TÝDEN HOKEJ. Své první krůčky na ledě si přišlo vyzkoušet více jak 20 nových dětí od 4 do 8 let. Náš hokejový klub SC Kolín se bude těšit, že rozšíří řady mladých adeptů ledního hokeje a budou pravidelnými účastníky našich tréninků pro kategorii náboru.

Kolínská odchovankyně Adéla Fromová z MS U18 přivezla stříbrnou medaili!

14.01.2024

V neděli 14. ledna český tým hokejistek do 18 let, včetně kolínské odchovankyně Adély Fromové, sehrál finálový zápas Mistrovství světa žen do 18 let ve švýcarském Zugu proti USA, ve kterém nakonec prohrál 1:5. Mladé Češky tak dosáhly historického úspěchu a získaly stříbrné medaile. Celý hokejový Kolín Adéle k tomu skvělému úspěchu GRATULUJE!

9. třída se zúčastnila mezinárodního turnaje v Českém Těšíně!

09.01.2024

Stejně jako většina mládežnických a žákovských kategorií se i devátá třída, tedy ročník 2009, zúčastnila turnaje v průběhu vánoční přestávky. Vydali se nejdále ze všech kategorií až na hranici s Polskem do Českého Těšína. Zde se utkali s netradičním soupeři a například i slovenskou Skalicí nebo amatérským výběrem Litvy. Domů přivezli zlaté medaile.

Devátá třída deklasovala Čáslav! Čeká ji derby s Poděbrady

09.01.2024

Mladí Kozlové odehráli první ligové utkání od 8. prosince, kdy vyhráli 6:2 v Říčanech, a první domácí utkání od 2. prosince, kdy vyhráli 10:4 proti Sedlčanům. Vánoční přestávku využili k tréninku, odpočinku a střetnutí s netradičními soupeři na turnaji v Českém Těšíně. V pátek 5. ledna se ale vrátili do ligového prostředí, když navázali na sérii vítězství výhrou 12:0 proti nedaleké Čáslavi.

Mladí Kozlíci za sebou mají velmi úspěšné vánoční turnaje!

05.01.2024

Svátkové období je za námi a společně s ním sezóna mnoha vánočních turnajů, včetně tří, které se odehrály mezi svátky v Kolíně. Mladí Kozlíci dostali šanci si zahrát proti týmům, na které by jinak nenarazili. Všechny kategorie si domů odnesly skvělý výsledek, ale hlavně spoustu emocí. Všichni si turnaje užili a předvedli skvělé výkony.

V úterý 16.ledna v Kolíně akce Týden hokeje

05.01.2024

V úterý 16.ledna od 16 hodin proběhne na kolínském zimním stadionu akce Týden hokeje. Tato akce pořádaná ve spolupráci s Českým hokejem nabízí možnost vyzkoušet si své dovednosti na ledě pro děti ve věku 4 až 8 let. Přijďte si vyzkoušet jaké je to stát na bruslích a třeba se Vám lední hokej stane tou opravdovou vášní. Zažijte spoustu zábavy na ledě a navíc si můžete odnést domů hokejový dárek.

Dorostenci vyhráli potřetí v řadě, porazili Velké Popovice a Benešov

12.12.2023

Kolínští dorostenci za sebou mají velmi povedené období, a obzvláště povedený víkend, když si z náročného dvojzápasu odnesli všech 6 bodů a své soupeře přestříleli jasně 13:4. Již v sobotu 16. prosince je čeká poslední utkání před Vánoční přestávkou, a to derby proti Kutně Hoře, zápas začíná od 11:45.