Ročník 2009 vybojoval na mezinárodním turnaji ve Francii zlato!

21.04.2023

Hokejisté ročníku 2009 získali další zlatou medaili, během uplynulých dvou týdnů přivezli domů již druhé zlato. Navázali tak na vítězný turnaj Winnwell Cup v Jaroměři. Tentokrát se hráči 8. třídy zúčastnili třídenního mezinárodního turnaje ve Francii ve městě Neuilly sur Marne vzdáleného patnáct kilometrů východně od Paříže.

Kozlové pořádají letní příměstský hokejový kemp

19.04.2023

SC Marimex Kolín pořádá tradiční letní hokejový kemp, jenž se uskuteční během přelomu července a srpna, tedy v období letních prázdnin. Kempu se mohou zúčastnit děti ročníku 2009 až 2017. Kemp bude zaměřen na tréninky na suchu, stickhandling, obratnost, kompenzační cvičení a další zajímavé tréninkové jednotky, během nichž dojde i na hry. Cena činí 3800 korun pro členy SC Kolín, pro ostatní je stanovena cena na 4800. Více informací lze zjistit u Luboše Holoubka (725 924 140, kemp@sckolin.cz)

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí bramborové, uspěly však v dovednostech

03.04.2023

Ročníky 2011 a 2012 ve Vrchlabí v rámci ŠKOENERGO Cupu vybojovaly v konkurenci silných soupeřů 4. místo, i když prakticky v každém zápase měl spojený tým obou ročníků více ze hry a soupeře vždy přestřílel, Kolínští však dopláceli na koncovku. I tak však dokázali dvakrát porazit nakonec vítěze turnaje z Náchoda.

Velký úspěch! Ročník 2009 vyhrál prestižní Winnwell Cup

01.04.2023

Obrovského úspěchu dosáhli na čtyřdenním turnaji v Jaroměři svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka. Korunovali tím tak velmi povedenou společnou sezonu, během které se tým dokázal neustále zlepšovat a stoupat tabulkou ligy starších žáků.

Ročník 2013 vybojoval 3. místo v Memoriálu Miloše Fialy

20.03.2023

Po celou sezonu bojoval ročník 2013 v Memoriálu Miloše Fialy, ve kterém si mladí Kozlové vyzkoušeli, jak chutná hokej na velkém a kompletním hřišti. A nakonec z toho byl v konkurenci ambiciózních týmů Slavie, Mladé Boleslavi nebo Pardubic parádní výsledek. A to bronz, který si svěřenci Jiřího Pecky vybojovali ve finálovém turnaji během uplynulého víkendu.

Série s Tigers Zlín se dohraje na Moravě, rodiče s trenéry pořádají autobusový výjezd

17.03.2023

Po výhře 4:3 po samostatných nájezdech na zlínském ledě chtěli dorostenci ve středu v Kolíně útočit na druhou výhru zajišťující postup do baráže o Ligu dorostu. Jenže díry v ledu jejich snažení překazily a zápas byl už po čtyřech minutách předčasně ukončen. Řídící orgán soutěže následně rozhodl o tom, že druhý i případný třetí zápas se odehrají ve Zlíně, a to v sobotu 18. března od 14:00 a případně také v neděli 19. března od 11:00. V rámci druhého duelu budou Kozlové vedeni jako domácí tým, přičemž utkání se odehraje v PSG areně. Případné rozhodující třetí utkání bude následně hostit Tigers Ice Aréna. Rodiče s trenéry v kooperaci s klubem pořádají výjezd pro rodiče a fanoušky do Zlína, autobus odjíždí od zimního stadionu v Kolíně v sobotu 18. března v 9:30. V případě zájmu se můžete hlásit skrze SMS na telefonním čísle 739 189 540.

Zápas dorostu předčasně ukončily díry v ledu

15.03.2023

Ve středu 15. března chtěli dorostenci SC Marimex Kolín po sobotní výhře na zlínském ledě 4:3 po samostatných nájezdech zaútočit na postup do baráže o Ligu dorostu v odvetném souboji s Tigers Zlín. Ze zápasu na kolínském ledě se však odehrály jen čtyři minuty, následně totiž brankář hostí upozornil na díry v ledu, které způsobilo zatékání vody ze střechy na ledovou plochu. Utkání bylo přerušeno a i přes veškerou snahu ledařů nakonec předčasně ukončeno, zatékání vody se totiž nepodařilo zastavit. Klub děkuje všem zhruba 250 skvělým fanouškům, kteří přišli dorostenecký tým podpořit. Klub nyní čeká na další postup a informace ze svazu, o kterých bude následně informovat na klubovém webu.

Dorost ovládl i nadstavbu a zabojuje o postup do baráže

06.03.2023

Dorostenci si sobotní výhrou na ledě Českých Budějovic B vybojovali první místo v nadstavbové skupině č. 13. A tak mohou svěřenci Václava Ráce i nadále pomýšlet na postup do vyšší soutěže, tedy Ligy dorostu. K případnému postupu však stále vede dlouhá a nesmírně trnitá cesta.

Mikulášská na ledě v Kolíně! Akce pro nejmenší se blíží

20.11.2022

Po letech je Mikulášská na ledě zpátky! V posledních letech koronavirová pandemie nedovolila společnou Mikulášskou dětí v Kolíně. To se nyní mění, ve čtvrtek 1. prosince v 16:30 se totiž speciální akce uskuteční. Co speciálního děti čeká?

Přijďte v úterý 22. listopadu na akci Týden hokeje

17.11.2022

V úterý 22. listopadu v 15:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SC Marimex Kolín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu města Kolín akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Učíme děti bruslit. Oblíbený projekt pro děti z MŠ je zpátky

09.11.2022

Speciální hodiny bruslení s dětmi z mateřských školek jsou zpátky. V úterý 8. listopadu tak na led zimního stadionu v Kolíně vyrazily děti, a to rovněž pod taktovkou klubových trenérů. Díky speciálnímu klubovému vybavení si tak mohly děti užít i velkou porci zábavy. V rámci speciální tréninkové jednotky nechyběly ani různé hry.

Osmáci bronzoví na turnaji v Ústí nad Labem

19.09.2022

V sobotu 10. září se 8. třída zúčastnila turnaje Janderův memoriál v Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Jakuba Minarčíka odehráli zápasy s Litoměřicemi, Chomutovem, PZ Kladno a Ústím nad Labem. Kozlové přivezli do Kolína bronzové medaile za tři výhry a dvě remízy.

Cvrkot na stadionu je zpátky. Mládež zahájila přípravu na ledě

08.08.2022

Před pár dny se na kolínském zimním stadionu vyhotovila ledová plocha pro novou sezonu, a tak nic nebrání tomu, aby přípravu na ledě zahájily i jednotlivé mládežnické celky SC Marimex Kolín. Jako první okusili kvalitu ledu dorostenci pod taktovkou trenéra Václava Ráce.

Navždy nás opustil pan Antonín Kratochvíl

11.07.2022

Ve věku 73 let zemřel pan Antonín Kratochvíl, jenž jako hráč přispěl ke kolínskému postupu z divize do 2. ligy v roce 1969, kterou si později i jako hráč kolínské Tatry zahrál. Mimo to byl i dlouholetým vedoucím mládežnických mužstev SC Kolín. Čest jeho památce. Poslední rozloučení proběhne 15. července 2022 v 10:15 ve smuteční obřadní síni na hřbitově v Kolíně na Zálabí.