A-tým - ohlasy
20.09.2023
Autor: Věra Pavlovská

Začali jsme být aktivní pozdě, popisuje útočník Stanislav Vrhel

První prohraný mistrovský zápas na domácím ledě ohodnotil Stanislav Vrhel. Dozvěděli jsme se také, jak se mu v kolínské kabině líbí.

Stanislave, jak bys zhodnotil dnešní náročné utkání s HC Dukla Jihlava?

Přišlo mi, že první třetinu jsme byli takový ustrašení. Nedokázali jsme si dát pořádně puk. Chyběl nám klid na hokejkách, víc střelby, taky tlačit se trochu víc do brány. Osobně mi přijde, že tyhle věci od prvního kola neděláme. Trošku nás zaskočili. Padl pro nás smolný gól. Druhý jsme dostali po chybné buly. Bohužel 2:0 se těžko dorovnává v posledních deseti minutách.

Mohl bys popsat svůj gól?

Po buly jsme vybojovali puk. Štěpán to tam nahodil na bránu a můj úkol je si ty puky hledat. Tentokrát jsem to odhadl dobře ten odraz. Pak už bylo jednoduché, rychle poslat puk do brány.

Jak si rozumíš s kluky v kabině? Znal jsi už některé z nich?

Musím říct, že hodně kluků už jsem znal například z mládežnické reprezentace nebo juniorských soutěží. V kabině se cítím dobře a rozumíme si.

Co si odnášíš z dnešního utkání? Co je podle tebe potřeba zlepšit?

Určitě zlepšit rozehrávku, dát si to pořádně na hokejku. Hrát aktivně od začátku, nebýt ustrašení, vyděšení. Hrát celý zápas jako posledních deset minut toho dnešního.